Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valoban igy van 30 feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valoban igy van 30 feletti nok?

Figyelt kérdés

Van egy 34 eves munkatarsnom akivel szivesen lefekudnek latok ra sanszot, hogy o is bennelenne de volt, hogy mondta, hogy neki nagy farok kell meg hasonlok, ezt nemtudom csak viccbol mondta vagy tenyleg igy gondolja?

Nektek a meret szamite 30 felett ha csak szexkapcsolatot akartok egyedulallo nokent? Igy nemtudom mittegyek az en csekely 14cm/4,3cm peniszemmel. Felek, hogy gunyos megjegyzest tenne vagy hasonlo. Talan azthiszi nekem nagy van, mert neha latszik ellegge nadragon keresztul lankadt allapotban. nem sokkal kisebb lankadt allapotban sem es van hogy kidudorodik a nadrag ha farmer meg akkor is...


2015. jún. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne EGY nő megjegyzéséből indulj ki.
2015. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem viccből mondta, ha nem vagy érzékeny, akkor dugd meg, Neked jó lesz, a többi meg kit érdekel.
2015. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De alapbol ilyen no aki sokat viccelodik azt is ilyen 18+ os dolgokkal. Maskepp kedvelem mint embert, jol elbeszelgetunk, nevetgelunk. Egyedulallo anya. En 21eves vagyok. Magam se mtudom de nemhiszem, hogy kezdenek beleszeretni, csak vonz mint no+ hogy idosebb.
2015. jún. 6. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A méreted szerintem tök átlagos, nincs gond vele. Legyen kemény és tudj sokáig dugni. Egy harmincas egyedülálló nőnek lehetnek szexkapcsolati igényei szerelem nélkül. Azt, hogy tényleg komolyan gondolja-e csak te tudhatod meg.
2015. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hajrá
2015. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!