Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire kell figyelni egy szuz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelni egy szuz lanynal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ugy nez ki hogy jovo heten, lefekszunk baratnommel, igy az lenne a kerdesem hogy szerintetek mire figyeljek oda, hogy neki minnel jobb legyen az elso alkalom? En mar voltam lannyal btw, de o meg szuz. Ezenkivul valaki tud valami romantikus helyett a XII kerulet kornyeken, ahol kitudnk ulni borozni? Koszi a valaszokat ^^ (19 evesek vagyunk)

2015. jún. 4. 19:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
na bumm én meg 19 évig úgy voltam vele, hogy az első alkalom vérzéssel jár :O és még azt hittem jó vagyok ezen a téren, köszi minden tippet :)
2015. jún. 4. 20:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Sodort pár szüzet az utamba a sors. Egyik sem vérzett. Sőt a legtöbbnek a hártyája sem volt már meg.
2015. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A szűzhártya nem reped, nem szakad, hanem nyúlik. Aki azzal született (mert van, akinek egyáltalán nincs) annak mindig meg lesz, mindegy, mennyit és hogyan szexel. A szűzhártya nem tűnik el.


Egyébként meg mi a franc van ebben az országban, hogy ennyire sötétek (bocs) az emberek a szexszel kapcsolatban? Nem... hetedik tájékán van felvilágosítás? Vagy a tanárok is ilyen buták?

2015. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A szűzhártya bizony reped,épp ezért is vérzik. Vagy Szerinted az akár pár milliméteres nyílások amik vannak rajta azok szépen kitágulnak 5 centisre,hogy átférjen rajtuk egy farok?
2015. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerinted miből van a szűzhártya, hogy képes vérezni?
2015. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy szövetdarab....
2015. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!