Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom túl gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom túl gyorsan élvez, hogyan tudnék én neki segíteni hogy tovább tartson a szex?

Figyelt kérdés

Mindketten szüzek voltunk mikor összejöttünk, és együtt vesztettük el. De kicsit gyorsan élvez el...Mégis én hogyan tudnék neki segíteni hogy ne élvezzen el olyan gyorsan?


N/21

F/24


2015. jún. 2. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, ő ilyen! Ha többre van szükséged, cserélj pasit!
2015. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, mennyire ismered a teste reakcióit. Ha eléggé, akkor meg tudod játszani, hogy amikor úgy látod, túl hamar lesz, akkor belassítasz (pl. lovaglóban, ahol te tudsz irányítani), amikor látod, hogy OK, akkor újra felveszed az ütemet. De ehhez nagyon kell ismerned.


Másik módszer, ha ő jelzi, hogy mikor álljatok le, és jelzi, mikor mehet.

De a legjobban ezt ő maga tudná irányítani, intimtorna segítségével meg is tanulható.

2015. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%

1. nagyon hülyeséget írt.

Csak gyakorlás kérdése az egész, amikor elvesztettem én is nagyon gyorsan elmentem és még utána is sokáig.

már 1,5 éve vagyunk együtt barátnömmel van hogy egy óránál is tovább szexelünk :)

20/F

2015. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elso nem jot ir. Hulyeseg.

Kesleltesd. Amikor a parod erzi h elfog menni vegyetek ki a peniszt a puncidbol. Ujra tegyetek vissza. Igy lehet kicsit kesleltetni. Egyebkent minden csak gyakorlas kerdese :)

Nekem ha egyutt vagyunk van h annyira nyogok es zilalok h parom azonnal elmegy mert annyira izgassa ot a hangok ...

Probalgassatok :)

2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kiskivancsi79 ***** válasza:
En is altalaban hamar el tudok menni de ha pl megiszok elotte egy par sort mar tovabb tart ;)
2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem hülyeség amit az első írt! Ez egy önző állat! Te meg nagyon naiv vagy, ha nem hagyod el!
2015. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kösd el madzaggal neki! 😉
2015. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb legyen az előjáték! Nyaljon téged majdnem az orgazmusig és csak akkor hatoljon beléd. Így kb. egyszerre tudtok majd elmenni :)
2016. jan. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joe.38 ***** válasza:

Mik ezek az ovis vagy rosszindulatú válaszok. Milyen ember ad tanácsot egy nőnek - azt hogy hagyd el? Ez ma a megoldás? Senkinek nem jut eszébe, hogy lő egyet a pasi, majd üres zacsival még egyszer neki fut a dolognak. Tuti nem fog olyan hamar elsprickolni. Munició nélkül nem fog lövöldözni hamar, feltöltésre meg ugye nincs idő, hisz újra kell teljesíteni. Mi így csináltuk fiatal tini koromban.

De az aztán egy nagy barom aki minden rezzenésre, rossz válaszra, egyszeri horkolásra vagy egy reggeli megfázásra azt tanácsolja, hagyd el reagálást és választ osztja! Az ilyen már a saját józan eszét is elhagyta. Középkorban minden betegségre eret vágtak. Ma minden apróságra elhagyás a gyógyír? Mert? Mert sorba állnak a tökéletesebbtől tökéletesebbek? Ha elhagyja biztos jobbat talál? Ja. Persze. Annak meg más gondja van, más hibája. Főleg annak szemében aki a kákán is csomót keres.Aki nem tudja mi a szeretet az minek ad tanácsot? Vagy maga szemében a gerendáét se más szemében a szálkát is meglátja., Az ilyen szerintem egy húgyagyú feminista férfi gyűlőlő élharcos.

2016. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak van igaza..ezért hagyjam el a párom mert gyorsan elélvez? Bántja őt is a dolog tudom..de emiatt nem hagynám el, milyen lenne már. Szeretettel, türelemmel lehet segíteni.
2023. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!