Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harisnya és miniszoknya....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnya és miniszoknya. Lányok jártok igy nyáron?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyàron nem veszek harisnyàt max ha hűvösebb van, inkàbb ősszel és tavasszal
2015. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valami alkalomra vagyok hivatott (esküvő,ballagás stb) akkor szoktam harisnyát felvenni.

Ha csak a városban flangálok akkor 30 fokokban inkább mellőzöm a harisnyát,főleg,hogy papucsban/saruban elég érdekesen nézne ki :D

18l

2015. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de miniben toljátok?:)
2015. jún. 1. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
én rövidnaciban. a miniszoknyát nem bírom annyira, egy rossz mozdulat és kint van mindenem. a rövidgatya meg szerintem kényelmesebb is és kinéz olyan jól, mint egy miniszoknya :) harisnya meg nyáron felejtős
2015. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyárra a bőrharisnya való.
2015. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudom,hogy aznap kell bicóznom akkor szoktam miniszoknyát felvenni,igen :)
2015. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miniszoknya, harisnya nélkül. bele is sülnék azt hiszem :D
2015. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavasz fele feka harisnyat hordok short mini nelkul. Nyaron viszont nem kell harisnya, megsulnek. Egy short vagy egy mini van rajtam koldokon felulig ero lezser bo poloval(melltarto nelkul, nagy melleim ellenere, mert kenyelmetlen es az is melegit, kepzelhetitek mijen jo latvany mikor szaladok vagy lehajolok;) )
2015. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!