Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Tudom, sok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de szánjatok 1 percet rá.

Figyelt kérdés

A barátommal két hónapja vagyunk együtt, eddig csak pettingeltünk mert én még nem vagyok hajlandó lefeküdni vele, mert én még szüz vagyok. A kérdésem a következő lenne.

Az első szex mennyire fáj, mire számitsak? Nekem már az is fáj picit ha 2 ujjal ujjaz, és őt elég naggyal áldotta meg a természet (19 cm és elég vastag). Tudom, hogy nagyon gyengéd lenne, de félek tőle. Kérlek segitsetek. Nagyon szépen köszönöm!

20/F 17/L



2015. máj. 31. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

""Sajnos nagyon stresszelek ilyen témában, még orgazmusom se volt."

Két nyomós indok arra hogy ne dugjál!!!!

Se amíg stresszelsz, se amíg fingod nincs az egészről!"


Az kisebb probléma, hogy félsz. Én nem féltem tőle, csak akartam és vágyódtam rá. Előtte akkor mindenképp érje el másképp, hogy legyen orgazmusod.

Amúgy nekem előtte csak 1 ujját rakta be, amit megéreztem, de az első nagyon jól sikeredett.


Akkor feküdj le vele, ha nincs szükséged segítségre, hanem te tudod, hogy mi a jó nektek, és mindent megtesztek annak érdekében.

2015. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, hogy itt gyik-on minden szex előtt álló szűz lány barátjának 18 cm feletti szerszáma van, ja és vastag is :)
2015. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy két hónap után már dugni akartok, pedig még ujjazni se tud rendesen. Kétlem, hogy így azt sokkal jobban élveznéd, ha még ez is fáj, ráadásul el sem élveztél még.


Az lenne ennek a normális menete, hogy amikor együtt vagytok akkor felfedezzétek, mi a jó a másiknak, mit hogy szeret illetve örömet okozzatok egymásnak. Az, hogy még nem volt így orgazmusod, azt igazolja, hogy nálatok ez nem így történik. Az ujjazás is olyan, hogy kellően fel kellene izgatnia hozzá, akkor nem fájna és még orgazmusod is lenne. Ugyanígy kellene eljárni a szexnél is, ha csak azért csináljátok, hogy csináljátok, akkor az ugyanúgy fájni fog, és ugyanúgy nem lesz orgazmusod se. Normál esetben a partnered kellően figyel rád, és az a célja, hogy amit csinál az minél jobb legyen. Olyankor nem fáj az első alkalom sem, legfeljebb az elején a behatolás pillanatában.


Úgyhogy én a helyetekben nem sietnék sehova, mert még a pettinget sem sajátítottátok el rendesen.

2015. jún. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem nem, még nem szeretnék lefeküdni vele, csak kiváncsi voltam a ti tapasztalaitokra/véleményeitekre, hogyha esetleg majd megtörénik a jövőben mire számitsak.:)


Ujjazni pedig egyszer ujjazott, nem engedtem neki rendesen csinálni, mert feszült voltam, én jobban szeretem neki csinálni.:D

2015. jún. 1. 08:12
 15/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom kinek mekkora, barátomét tudom, nem nagyzolásból irtam.:D Őszintén, az előző barátnomnak 13 cm-es volt, nekem nem számit a méret, mert 17 évesen sokakkal ellentétben nem azért vagyok együtt valakivel, hogy csak dugjak velük. :)
2015. jún. 1. 08:14
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem furcsa, hogy minden pasidnak leméred?
2015. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Relax!

Pont attól lesz kellemetlenebb, ha ennyire stresszelsz rajta. Legyen meghitt, bennsőséges... akkor nem lesz hiba :)

Az első nagyon keveseknek nem fáj csak, de ha elég türelmesek vagytok, és van elég időtök lassan, finoman csinálni, akkor szerintem a végére te is élvezni fogsz midnent.

2015. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb: nyugodj meg! :)
2015. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!