Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért minden pasiknak ez jön be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden pasiknak ez jön be?

Figyelt kérdés
Miért mindenkinek a hosszú hajú lányok jönnek be? Waaa!!!
2015. máj. 31. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért jönne be minden férfinak a hosszú haj? Ez egyáltalán nem igaz. Nekem egyébként a hosszú is és a rövid haj is ugyanúgy tetszik.
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne hazudj! Tavaly megismertem egy lányt, akinek max. fül alatt érő haja volt, és istenien állt neki!
2015. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mutasd magad hosszú és rövid hajjal Is
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert nőies. A rövid haj pedig férfias.
2015. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
" most szabadult a boci nyálasabol" Kedves kérdezö! Te ezt érted?
2015. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Közepesen hosszú azért legyen. A csajoknak a rövid hajtól fiús fejük lesz. ...uzi meg nem vagyok!
2015. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy rövid vagy hosszú
2015. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert a hosszú haj TUDAT ALATT a1z egészségesség és termékenység jele a férfiak számára a nőkön. Minden nő jobban néz ki önmagához képest hosszú hajjal mint rövid hajjal a férfiak szemében. Miért? Ahogy mondtam evolúciós, biológiai okokból. Megváltoztatni pont olyan egyszerű lenne mint az eget zöldre és a füvet kékre festeni.


9: Nem te döntöd el hogy áll neked a hosszú haj. :)

A férfiaknak esélyesen jobban tetszik még rajtad is a hosszú haj mint a rövid.


Ja és a válaszolók ne értetlenkedjenek. Most a valóban rövid hajról beszélünk, nem a vállig érőről vs lapockáig érőről hanem ilyenekről:


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!