Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretem, ha kinyalnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem, ha kinyalnak?

Figyelt kérdés
A Barátommal 2 hónapja élünk nemi életet. Csiklós orgazmusom van, akár magam csinálom, akár a párom, de a nyalást nem szeretem, ezért nem is igazán próbálkoztunk vele, talán négyszer. Kellemetlen érzés. Mi lehet a baj?
2015. máj. 31. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Talán szőrös a nyelve
2015. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem láttam olyan nőt aki nem élvezte volna a puncinyalást!!
2015. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem jól csinálja, arra tippelek, hogy rögtön a csiklóra megy rá, és túl erősen ingerli. Esetleg próbáld közben irányítani, hogy először mellette kezdjen, és fokozatosan térjen át a csiklóra.
2015. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű, hogy a srác nem csinálja jól. De 4alkalom után nem érdemes lemondani róla, mondd neki hogy jó.
2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jól csinálja, esetleg nem mered elengedni magad.
2015. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Be le kell jönni, meg kell "tanulni" hogy a legjobb,nem csak a barátodnak,hanem neked is.

Velünk is ez volt, de idővel olyan ügyes lett a barátom,hogy ... leírhatatlan:D

2015. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ő nem csinál valamit jól. Én is pontosan így voltam, ebben a helyzetben. Aztán valaki mással próbáltam ki, akivel egyszerüen imádtam.
2015. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!