Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratommal egyutt let kozbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal egyutt let kozbe megjott a menstruaciom . De az utan nem jott semmi egyaltalan! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A tegnap tortent ez es akkor is kellett megjojjon meg is jott egyuttlet kozbe de most azutanzol nem jon abszolut semmi .de a hasam furcsa mintha kicsibe fajna szerintem megjon rendesen csak kicsit felek mert mar 1napot meghaladta.mindig gumi nelkul csinaltuk az elmult honapokba de elotte mindig kivette.szoval nem tudom hogy mi volt egyuttlet kozbe jott es utana abszolut semmi .terhes lehetek vagy mi az oka?
2015. máj. 31. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetsz így terhes, persze, a megszakítás csak egy közösülési mód, nem védekezés, de nyilván nálatok nem gond, ha jön a gyerek, mert ha gond lenne, akkor nem így csinálnátok.

Amúgy, lehet, hogy megjön, velem is volt már ilyen, hogy akkor voltam együtt a párommal, mikor kb. meg kellett volna jönnie, kicsit vérezgettem, de nem jött meg rendesen, hanem rá 1-2 napra jött meg. Szóval ha megvannak az előjelek, akkor a következő napok bármelyikén megjöhet.

2015. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!