Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejövök a srácnak vagy mégsem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak vagy mégsem, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Heti két vagy három alkalommal futunk össze egy tanfolyamon, alig váltottunk eddig néhány mondatot. A nézésén azt veszem észre,hogy tetszem neki,meg néha kicsit elpirul, meg volt,hogy párszor ,,véletlenül" hozzámért és hozzám is simult jó pár másodpercig. Viszont néha amikor meg beszél hozzám elég ideges,arrogáns, szal nem tudom,h mi a helyzet vele, mondjuk az igaz,h az elején kedvesebb volt,akkor meg én voltam távolság tartó,de normálisan viselkedtem,mert akkor alakulóban volt már nekem egy kapcsolat, de végül nem jött öszze. Ö meg tetszik nekem,csak néha úgy viselkedik,ami nem annyira szimpi...

2015. máj. 28. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet csak nagy zavarában ilyen ,vagy valahol bejössz neki, de van benned valami ami nem tetszik neki, esetleg valami rossz első benyomás vagy teszem azt előítélet
2015. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is bejössz neki, de... ezt miért a szexualitás témába kellett rakni?
2016. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!