Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van a punciknak döglött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a punciknak döglött halszaguk?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olAn szaga
2015. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nincs nekik.
2015. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 khalmaril ***** válasza:
100%

Annak van olyan szaga, aki nem mossa.


Meg létezik egy olyan betegség is, amikor a női szervezet többet termel egy bizonyos anyagból (nem tudom a nevét, és nem fogok ráguglizni), amitől konkrétan romlott hal szaga lesz a hölgynek. Főleg menstruáció alatt, és után, de alapjáraton ott van a kellemetlen szag, és nagyjából mindenki érzi, aki a közelében van. Ez étrendváltoztatással kiküszöbölhető

2015. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3-as mondja.

A betegségről én is hallottam amúgy, és tudom azt is, hogy főleg nők körében fordul elő, de meglehetősen ritka.

2015. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem mossa annak tényleg olyan
2015. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rékcsi ***** válasza:
82%
Nekem nem olyan :D
2015. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem-nem! A döglött halnak van punciszaga!
2015. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A farkaknak miért van szintén hal szaga (nem döglött)? Én már nem egy srácnál éreztem. És nem volt mosdatlan.
2015. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Erre van egy régi, mára már elfedett történet, továbbá magyarázatot ad a gólya piros csőrére, és a pávián csupasz seggére.


Mikor Isten megteremtette Ádámot, büszke volt a teremtésére, de Ádám igencsak unatkozott, szóval szólt istennek, hogy nem jó dolog a banánfát egyedül rázni, kéne valami amit töcskölhetne...


Így hát Isten, megteremtette a nőt(Évát) Ádám és Éva egymásnak este, Ádám vitte is a bokorba, de a lyukat sehol sem találta, így hát elüldözte Évát...Éva szomorúan útnak indult, találkozott a gólyával, akinek elpanaszkodta magát, a gólya azt mondta neki, hogy feküdjön hanyatt, és a lába közé csípett egyet, na...azóta piros a gólya csőre.


Éva rohant vissza Ádámhoz, nagy volt ám a boldogság, de Ádámnak mégsem tetszett igazán, mondván, nem elég szőrös..túl csupasz, így hát, elüldözte Évát ismét, Éva útnak indult, találkozott a páviánnal, akinek elpanaszolta a problémáját, a pávián gondolkozott, majd kérte, hogy feküdjön hanyatt, azzal egy szőrcsomót kitépett a pávián a saját fenekéből, és odaadta Évának.


Éva vissza is sietett, volt lyuk, volt szőr, nagy volt az öröm, nekileselkedtek a dolognak..csak hogy, nagyon száraz volt, ez nem tetszett Ádámnak, így hát, elüldözte Évát ismételten..Éva sírt, zokogott, majd elindult, ahogy ment-mendegélt egy folyóhoz ért, ahol találkozott a hallal, elpanaszolta a problémáját a halnak, aki megkérte, hogy álljon terpeszben a folyó felett, amint Éva eleget tett a kérésnek, a hal beugrott a luxiba, úszott egy hosszt oda, egy hosszt vissza, és jó nedves lett az a luxus...na, azóta van a halnak olyan szaga.



Örülök, hogy segíthettem.

2015. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert közel van a pisilőhöz, azért. De ha rendesen megmossa, akkor elenyésző a szaga, és az is igaz, hogy a fiúknak is ugyanolyan, ne gondold, hogy az illatosabb.
2015. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!