Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim megunta h folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megunta h folyton csak ő van felül és neki kell dugnia, viszont én nem vagyok hajlandó másképp csinálni, mert egyrészt nem tudom másképp másrészt meg nem is akarom mert fárasztó. Szerintetek esélyes h elhagy ezért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Lehet.

Nekem speciel marhára izgató egy derekamon vonagló leányzó...

2015. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szeretsz dugni, akkor sajnálom szegény fiút...és téged is mert akkor inkább maradjatok barátok...krumpliszsák vagy a leírtak alapján és csak ő tezs meg mindent, ha nagyon szeretitek egymást akkor megldjátok sok párbesszédel.
2015. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

Önmagában ahogy kifejezted, mármint "nem vagyok hajlandó", az elég rosszul cseng szerintem.


Azt nehéz elképzelni, hogy nem tudod máshogy, ha meg fárasztó sokáig ugyanaz a póz, akkor váltogathatjátok őket közben.


Én például el nem tudnám képzelni nő létemre, hogy végig ugyanabban a pózban legyünk szeretkezés közben, és nem azért, mert fárasztó, hanem mert szeretem a változatosságot.


Hogy elhagy-e a pasid ezért, arra csak tippelni lehet, de ha neked jó is ugyanaz a póz mindig, és nincsen benned kísérletező kedv, még azt sem érzed, hogy szeretnél neki örömet szerezni, ha ő viszont vágyik rá?


Itt találsz egy csomó pózt animációval két oldalon, ha van gondolod, nézd meg, hátha kedvet kapsz valamelyikhez (van, ami már igen haladó szint, de találsz könnyebbeket is :-)


[link]

2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 khalmaril ***** válasza:
61%

Ha nem igazán szeretsz "dugni" az lehet, hogy a Te hibád, lehet, hogy az ő hibája, ezzel akár még orvoshoz is elmehetnél. De, HA!!! szereted őt, és szeretnél neki örömet okozni, akkor az a minimum, ha néha-néha beadod a derekad neki. Természetes, hogy a szex fárasztó, és az ember összes izmát megmozgatja. Ha nem lenne olyan jó, amilyen, akkor valószínűleg senki sem csinálná.

Tehát részben megértelek, részben meg nem. Ha valaki nem élvezi a szexet, ott valamelyik féllel gond van. Nem feltétlenül Veled. Beszéljétek meg...

Ha ő mindent jól csinál, akkor fordulj orvoshoz ezzel, abból gond nem lehet.

2015. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De ha nem szeretsz dugni, akkor miért csinálod ??? Vagy kötelező ???
2015. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
1-es tuti nö vagy a kis álomvilágodban:)
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
ha nem szeretsz dugni ak minek vagytok ti együtt? mert elvárják mások vagy mi??
2015. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Rékcsi ***** válasza:
57%
Akkor ne dugjatok, hanem szeretkezzetek.
2015. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem szeretsz dugni, akkor ott a kapcsolattal és a pároddal is baj van.

Én eddig akárhány lánnyal voltam, miután szakítottunk, a tapasztalatlan, félénken szeretkező lányokból - szégyenemre - hatalmas ribi lett. Mindig kihoztam belőlük a mélyen rejtőző ösztönlényt és ha ezt egy nő átéli, már nem tud ellene tenni, vágyni fog rá..

2015. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy őis ugyan úgy elfárad? Ez természetes dolog,tenni kell az élvezetekért nem csak elvárni
2020. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!