Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magányosabb lányok, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosabb lányok, ti mit szólnátok, ha egy nagyon jó fiú barátotok mindenáron ki akarna nyalni titeket?

Figyelt kérdés
Engednétek? Netán volt már ilyen?
2015. máj. 25. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: Biztos egy olyan generációba akartál volna születni, ahol a "barátok" kinyalják és leszopják egymást? :)
2015. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Kinyalom a lánybarátom, ebben mi a borzasztó? Hülye lennék azt mondani neki, hogy bejössz mint nő, de a barátom vagy ezért nem nyallak ki. Utána meg agyaljak azon, hogy mégis jó lett volna...na pont ezért nem hagynám ki. Tudom, gonosz vagyok :)
2015. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát pl. hogy aki bejön, azzal próbálok nem csak barátkozni.

Valahogy a barátságról nekem semmilyen szexuális tartalom nem jut eszembe. Se az, hogy kinyaljak valakit, se az, hogy leszopjon valamelyik. :D Ez nem barátság.

Aztán holnap meg összefutunk a folyosón, mintha mi se történt volna, hogy "Szia, mi újság?"


Bocs:D

2015. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jó egyébként a kérdés és problémákat vet fel, ahogy kiderül. Első kérdés, létezik-e egyáltalán fiú-lány barátság. Ha mást is csinálnának egymással és tényleg bele is mennek, az nem barátság? Ez is jó kérdés. És hol a határ?


Vagy eleve nem jó olyan lánnyal csak barátkozni, akivel bejövünk egymásnak? Vagy el kéne fojtani ezeket a vágyakat?


nagyrészt egyénfüggő ez. Az intim területeit az ember nem mutogatja mások előtt, nekem fura, h sokan olyan lazán veszik, h fiúbarát hadd lásson bugyi nélkül. De ez azért nem tartozik mindenkire. nem véletlenül nem jár az ember meztelenül az utcán sem. én személy szerint furának tartom, h akivel nagyon összebarátkozik az ember baráti szinten, az előtt az intim részeit is mutogatná akár simán, mintha ez lenne a legtermészetesebb.

2015. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
még szép hogy engedném de csak ha viszonozhatom ;)
2015. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akar egy jo szexkapcsolat is indulhatna ebbol :) hajra!
2015. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!