Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tul vagyok a 100. Barátnőmön,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul vagyok a 100. Barátnőmön, szerintetek érdemes még keressem az igazit?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 08:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
...
2015. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Most komolyan miért olyan elképzelhetetlen, hogy valakinek 100 barátnője volt?


Komolyan számold csak össze hány lánynak tetszettél az életed során akiről biztosan tudod, hogy bejöttél neki? Szerintem évi szinten minimum van kettő-három akiről tudsz. És kitudja még mennyi. Meg kitudja mennyivel tudtál volna kapcsolatot létesíteni, ha teszel is érte.


Miért hiszi azt a sok csaj, hogy nincs olyan férfi aki képes 29 év alatt ennyire? Mintha ők valami kincset érőek lennének, akiket roppant nehéz felszedni és ezzel leértékelné őket valaki. Miért is értékel le ezzel?


Lehet csak észre vette a srác a lehetőségeket, és ügyesen kihasználta. Nincs is ezzel semmi baj. Nekem 27 év alatt még csak két barátnőm volt és csak az egyikkel feküdtem le még a múltévben. Pedig összeszámoltam hány lánynak tetszettem egyértelműen, akkor kijött volna nekem is vagy 20 amire emlékszem, és kitudja mennyi volt, ha még hajtok is érte akkor lehet most vagy 60-80 körül járnék. Csak elbénáztam meg, nekem nem tetszett azok a lányok (nem azért mert csúnyák lettek volna) nem éltem a lehetőségekkel, meg nem rágörcsöltem. De se baj, most már tudom, hogyan csináljam.


Nem kell olyan jó pasinak lenni ehhez vagy ilyesmi, csak önmagadat kell adnod. Nem baj ha nem vagy kasanova, kövér vagy sovány vagy, csóró stb. Úgy is lesz olyan lány akinek tetszeni fogsz. Csak normálisan kell feléjük közeledni, higgadtan, kedvesen de egy kicsit határozottan. És nem kell válogatósnak lenni. A nők is ugyan olyan emberek mint bárki más, ők is kívánják a szerelmet/szexet stb.

Ennyi az egész.


Egyébként grat a kérdezőnek, ha tényleg volt 100 barátnőd.

Keres nyugodtan, téged legalább nem frusztrál már az a dolog ami engem még mindig.

Legalább 20 barátnőt akarok mielőtt letelepedek. Persze ha megtalálnám az igazit akkor mind 1.

2015. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Elisabeth07 válasza:
Nem.
2015. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
KOszonom es szerintem igazad van...:) hogy kihasznaltam minden lehetoseget :) de miert is ne...
2015. máj. 28. 18:25
 25/36 anonim ***** válasza:

nekem meg mindeg santit a dolog. sztem csak jatek a szavakkal, benne a az alkalmi sex, a sexpartner, a megcsalasok, a randizasok minden. lehet nincs is oszeszamolva hanem csak kb annyi volt eddig.


elmeletileg lehetseges persze, dehat ki lenne akkora ... hogy mikor volt 30 (ne legyen 50) baratnoje, akkor talilalkozik a 31dikkel es azt mondja neki hogy kapcsolatot szeretne? mikor mar csufosan igy vagy ugy vegetert elotte 30, mi ertelme lenne? a sex az sex, pont aza jo benne hogy kotottsegek nelkul, miert akarna valaki kapcsolatot csinalni mindeg ha maskepp is lehet? non szensz.


olyan ez mint mikor a haver haverja meseli hogy 100kgval edzeget, es miutan kikerdezi az ember akkor kijon hogy:

najo csak egyszer volt 100 de akkor kemenyen! oke nem engedtem le teljesen a mellre de nalunk a tobbiek sem engedik le ugy. igaz ott volt a peti is meg sanyi de nem sokat segitettek csak annyira emeltek hogy ne essen ram! na ok most nem vagyok formaban nem tudom megmutatni, de majd par honap mulva!

2015. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:

Minden ember négyszer lesz szerelmes életében:

1)Először beleszeret a barátjába,de az egy idő után ellanyhul.

2)Másodjára keresi az igazit,és amikor azt hiszi,hogy megtalálta csalódnia kell egy rohadt nagyot.

3)Harmadjára beleszeret az ellenségébe,mert azt hiszi az majd nem olyan lesz,mint az "igazi" volt,de rá kell jönnie,hogy az ellentétek csak ideiglenesen vonzzák egymást.

4)Negyedszerre pedig megállapodik valaki mellett,mert elég volt neki a sok csalódásból,és próbál így egy viszonylag érzelemmentes szerelmet kialakítani.


Én ha az alkalmi kapcsolataimat is beleszámolnám,hááát 2001-ben a 23.után már nem számoltam tovább,de az tuti,hogy mostanra három számjegyű lenne a mutató,de még mndig a fent említett 3.fázisnál tartok.

2015. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
...te az alkalmi partnereidben keresed "az igazit"?
2015. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Az alkalmi kapcsolat, az csak egy egyszerű kaland. Azt nem számolhatod úgy, mint barátnőt. :P


Na, de hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem igen, folytasd a keresést az igaziért. Sosem nem szabad feladni. Viszont ne az alapján döntsél, hogy milyen az ágyban a csaj, hanem inkább a belső értékei alapján, meg persze, aki iránt fizikailag is vonzódsz. :)

2015. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

próbálj vkivel tovább együtt lenni

és ne hímringyóskodj

már bocs

keress egy olyan személyt akit szeretnél megismerni

nem csak külsőleg hanem belsőleg is

alkalmi kapcsolatokból csak hosszú szexkapcsolat lehet

bár nem tom mit keresel

hisz az igazival nem csak a szex jó

hanem minden más is amit vele tehetsz

2015. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Akivel 1-2x ba$zol, az NEM barátnő.... Fogalomzavar odaveri rendesen....
2015. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!