Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell "jónak" lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "jónak" lenni?

Figyelt kérdés
Ugyan én még szűz vagyok, de érdekel, hogy pontosan mit is takar a "jó" szó.. illetve mindenkinek máshogy jó? Fiú vagyok.. beszólások nem érdekelnek :)
2015. máj. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szűz vagyok én is, de annyit már kitaláltam, hogy ez egy teljesen szubjektív dolog. Mindenkinek máshogy jó. Viszont egy kezdő töketlenkedése, ügyetlenkedése, rutintalansága semmiképpen sem nevezhető jónak. Úgy tudom ritka az olyan, aki már elsőre is ügyes lenne.
2015. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeljetek, nyilván nem lessztek először lepedő akrobaták, de azért csalódást sem kell okoznotok a lánynak. Próbáljatok meg minél odaadóbbak lenni, először csókolózzatok, majd végig mindent ,és nyaljátok ki, amíg legalább egyszer el nem megy. Így leszel jó, mert utána lehet akár 10 centis is a farkad azza l is akkora élvezetet tudsz nyújtani hogy ehajj. Szóval a lényeg az hogy a lányt részesítsd előnyben, te neked úgy is menni fog az élvezet :D
2015. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első alkalommal nem fog sikerülni, de ha a lány tapasztaltabb, akkor taníthat. Egy szabály van: szexben ne legyél önző, jobb adni, mint kapni fiúnak is, lánynak is, szerintem.
2015. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!