Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már Chip and...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már Chip and Dale bárban, vagy láttatok már ilyen műsort?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a két mókus a meséből? :D
2015. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel, a chippendale... :D
2015. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó végül is nekem, nem kell tudni, én nem járok ilyen helyekre. Én csak a Chip and Dale mesét néztem.
2015. máj. 24. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer elmentünk egy diszkóba a húgommal, ahol volt egy ilyen műsor.

Először a lányok kezdték, hát elég durva volt, szó szerint kinyalták egymást a színpadon, az első sorban álló kb. 10 cm-re volt a csajtól, és ott terpesztett neki. Egy srácot is felvittek, de gondolom, hogy van már tapasztalatuk etéren, hogy kit kell kiválasztani, mert a fiú elég kelletlenül viselte, hogy a csaj ráült a szájára, meg ilyenek, igaz, akkor még bugyiban.

Utána jöttek a fiúk, és ehhez képest elég szolidak voltak. Ők is felvittek 2 lányt a színpadra, és az egyik véletlenül épp én voltam, szerintem pont azért,mert én néztem ki a legszolidabban. Leültetett egy székre a színpadon, és előttem riszálta, meg segítenem kellett neki levetkőzni. A reflektor pont a szemembe világított, így sokat nem is láttam a srácból, a nézők többet. Az ölembe is ült, igaz, még ruhában, nagyon jó illata volt, de én valahogy nem indultam be tőle. Igaz, eleve nem volt az esetem, alacsony volt hozzám, igaz, nagyon szép arányos, izmos teste volt.

A végén a levetett pólót oda tartotta, így a lényeget pont nem láttuk. Szóval a lányok azért többet mutattak.

Nekem mondjuk van párom, és elég jól megvagyunk, egyébként biztos jobban beindított volna a srác. Ami viszont felháborító, hogy a megkérdezésem nélkül feltették a képeket a Facebook-ra, így elmondtam neki, hogy mi volt, nehogy meglássa, vagy mástól tudja meg. 2 hét mosolyszünet lett belőle.

2015. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!