Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 éves szűz, gátlásos pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves szűz, gátlásos pasi vagyok. Hogyan tudnék lányokhoz közeledni "leblokkolás" nélkül?

Figyelt kérdés

Állítólag jófej vagyok, külsőmmel sincs gond, mégis, ha ismerkedésre kerül a sor, illetve azt érzem, hogy a másik fél érdeklődik irántam, "lefagyok". Zavarbajövök, nem jut eszembe semmi frappáns, keresem a szavakat, stb.


Kezdjek el önfejlesztő tanfolyamokra járni? Netes társkeresőkkel próbálkozom, általában szimpatikusnak tartanak és találkozni is akarnak velem a lányok, én meg nem merek..


2015. máj. 24. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Apám, neked se lesz nőd ha így folytatod! Egy ilyen pasi nekem se kéne! Ha a külsőd jó lenne akkor letepernének!
2015. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Pont gondolkoztam, h kéne ilyen önbizalom tréningeket tartanom.
2015. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most mondd! Ha 29 évig kibirtad nö nélkül akkor miért gond ez neked? ( Ez tipikusan 14 év körüliek baja!) Vszinüleg a hormonjaiddal nem stimmel valami ha eddig birtad.
2015. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A leblokkolás kezelése lényegében gyakorlás kérdése. Nekem nem is ezzel van a gondom, hanem én rendkívül ocsmány vagyok, és alacsony, eddig bármennyi lánynál próbálkoztam, mind elutasított. 28 évesen így még egy randim sem volt.
2015. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A durva az, hogy senki nem tudja ezt rólam, plusz férfiasnak gondolnak, állítólag (kép alapján legalábbis) az intim méretem is jó nagy, plusz anyagilag sem nélkülözöm, sőt.


De ez már hencegésnek tűnhet, az meg nem kenyerem.

2015. máj. 24. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Ezt már legalább háromszor negkérdezted ugyanebben a formában. Magyarázd már el, hogy milyen válaszokat vársz még?

4-es te pedig már klinikai eset vagy.

2015. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell sokat, másképp nem fog menni. A tanfolyam is megoldás lehet, ha van rá pénzed. De az is elég, ha találsz egy havert, aki jó a nőknél és odarugdos hozzájuk, ha félsz. :D


A 4-esnek tuti van valami komoly baja (és nem a külsejével).

2015. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó.

A 4-es már legalább fél éve itt rinyál, hogy ő 28 éves, szűz, nem smárolt, alacsony és ocsmány. Persze semmilyen tanácsot nem fogad meg.

2015. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szomorú, hogy már legalább 2-3 évvel ezelőtt is itt volt.
2015. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Naná, hogy itt voltam, mivel olyan a külsőm, hogy azóta sem találtam olyan lányt, aki elfogadna :D Szerintem 50 évesen is még itt leszek, mert kizárt, hogy addig legyen valakim. Mondjuk utána sem :D Rettentően ocsmány vagyok, és ami a legrosszabb, hogy mellé még alacsony is.
2015. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!