Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/nők ti élvezitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők ti élvezitek az análozást? Vagy egy idő után lehet élvezni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem még csak izgat a gondolat. Egyszer ki fogom próbálni biztosan!!!
2015. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Nem lehet élvezni mert fájdalmas főleg ha a partner nem figyel oda.de el viselheto a fájdalom
2015. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen élvezem, bár van tapasztalatom és a páromnak is, néha jobb is, mert a rendes szexnél a méhszájamnak nem mindig jó, ha ciklusom azon szakaszában vagyok.


Tudni kell ellazulni és figyelni a másikra, akkor nem lehet gond, ami lehet időbe telik és erőltetni sem szabad. Sokat ront a helyzeten.

N

2015. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én élvezem, igaz gyakorlott is vagyok benne.


34/N

2015. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam változó, van hogy megkívánom, olyankor élvezem is nagyon, hatalmas orgazmusokat lehet átélni közben. De ha nincs kedvem hozzá, akkor hiába minden, kellemetlen, néha fáj is. Egy ideje olyankor nem is engedem egyáltalán. Szóval most akkor van anál, amikor akarom. Ez így szuper :)
2015. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!