Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondoltok, mikor meglátto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, mikor megláttok egy aranyos csajt egy fekete fiúval?

Figyelt kérdés
Nem a 'r*b*nc', pénzéhes típusú csajt, akin látszik is, hogy arra megy, hanem az aranyosabbik fajtát. Megbámuljátok őket, mi megy keresztül ekkor a fejetekben? Vagy nem is érdekel titeket?
2015. máj. 23. 19:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom de nem a személyeket,hanem magát a helyzetet,hogy na egy újabb csajjal kevesebb van a normálisok között,akiknek még elég volt egy átlagos srác is.
2015. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Úgy bírom ezeket a "csúnya bevándorlók elveszik a nőinket" gyökereket :)))
2015. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
engem az nem érdekel,a kannibálok is elvihetnék őket,még jobb is lenne :D csak nem menekült tábor az ország....
2015. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
aki szerint nem normális az a személy, akinek esetleg más nemzetiségű barátja van, magyarázza már el, hogy miért is lenne így?! szerintem igenis a 'normálisok' közé tartozom, aki nem mindig azt tervezi, hogy melyik este épp hogyan fog berúgni, vagy melyik pasit is szedje fel.. ha elvégeztél te is egy kemény egyetemi szakot utánam, aztán minősíthetsz, de addig nem!
2015. máj. 23. 21:09
 15/23 anonim válasza:
Semmire
2015. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Arra hogy mikor érek már haza
2015. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Max annyit, hogy sosem kezdenék komoly kapcsolatot egy ilyen "nő"vel. Nem tudom, hogy mi ez a négermánia, szerencsére a skandináv országokban már rég lecsengett ez,mivel ott kiismerték őket..Úgy látszik az un. "magyar"országon csak most jön divatba.
2015. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem japán barátom van egy éve. Nem igazán néznek minket meg, de szerintem nincs is miért. A kérdésre válaszolva: sajnálnám a csajt, mert a feketék nagyrésze tényleg olyan,mint a fennt említettek. De persze vannak kivétekel. Lehet hogy egy rendes, dolgos intelligens ember a pasas, de az ember elsőnek mindíg általánosít.

Viszont tényleg egyre inkább nem magyar ez az ország. Engem nem kifejezetten zavar, amíg normálisok azok akik ide jönnek, megtanulják rendesen a nyelvet (nem holmi Fekete Pákó) és nyugodtan élnek. 24/L

2015. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

A 4-es, 7-es, 8-as, válaszoklóknak igaza van.

A 10-es, 12-es mel elmehet a f...ba. Ha annyira szeretitek őket foganátok be őket. Ne is, inkább takarodjatok Afrikába.

Igen 17-es mert a svéd bűncselekmények 75%-át négerek és arabok követik el.


"szerintem igenis a 'normálisok' közé tartozom, aki nem mindig azt tervezi, hogy melyik este épp hogyan fog berúgni, vagy melyik pasit is szedje fel"


Ha annyira normális vagy, miért kérdezed vadidegenek véleményét és mit oattogsz, ha nem tetsző választ kapsz? Ez aztán az érett viselkedés.


" ha elvégeztél te is egy kemény egyetemi szakot utánam, aztán minősíthetsz, de addig nem!"


Hogy jön ide, hogy te milyen egyetere jártál te ostoba? Azt hiszed, hogy ezzel most te különb vagy. Rajtad kívül van még jópár ember aki nehéz szakot végzett el. Negezebbet mint te. És még aranyosnak is nevezed magad. Kicsit sem vagy beképzelt. Egy agymosott, libsi, majomimádó fehér söpredék vagy. Ezek után erős a gyanúm, hogy valami nagyokos marihuána függő szabad bölcsész lúzer vagy, aki azt husz menő krsz, mert kuntakintével baxatja magát. Úgyhogy bocs ha nem veszlek komolyan.

2015. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy ez az oldal arra van, hogy bárki bármit kérdezzen, nem egymást elhordani mindennek. Egyébként meg ha tudni szeretnéd nem, nem bölcsészszakon vagyok, hanem olyan mérnökin, amin évente jó, ha 10-en végeznek. De nem is számít, idegenekkel nem állok le vitatkozni. :)
2015. máj. 23. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!