Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ducibb lányok miért mutogatj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb lányok miért mutogatják könnyebben magukat online, mint a vékonyabb társaik?

Figyelt kérdés
Konkrétan legrosszabb esetben 1-2 nap alatt már meg is mutatják amit látni szeretnék, vékonyabb lányoknál ezt kb. maximum 3x sikerült elérnem :D

2015. máj. 22. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Figyelemre vagynak
2015. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én 21 éves pasi vagyok, de egyszer szívesen camoznék egy ducibb lánnyal :D Bár én nem vagyok duci, se annyira izmos, szóval nem azért.


Hol keresel erre társat? Anotalk? Mert ott már 1x sikerült onlineból - élőbe felszednem egy csajt, de mondjuk katasztrófa volt a kimenetele, de legalább volt szex.

2015. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
mert a vékonyabbak tudják hogy több értéket képviselnek :p
2015. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

#3 hat ez oltari nagy hulyeseg volt

a ducik sokszor tobb erreket kepviselnek..emberibben viselkednek

itt be is bizonyosodott ezzel a kijelenteseddel h beled 1 csepp joerzes sem szorult

2015. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

A ,,ducik'' ki vannak éhezve.

A vékonyak pedig nem annyira:) Én átlagos/sportos lányt az oldalon nem sokat találtam:D

2015. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sima chat.hu végig spammelem az összes online nőt 2-3 vevő rá ebböl egy mutat akár egyböl is :D
2015. máj. 22. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sokan közülük ezzel a magamutogatással, mutatott magabiztossággal leplezik a kisebbségi komplexusukat / az önbizalomhiányukat.

De persze köztük is bőven akad, aki nem mer ilyet megtenni, ahogy a vékonyabb csajok közül is olyan, aki meg simán mutogatja magát.

2015. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

manapság már az mutogadja magát akinek elmentek otthonról teljesen...

10-ből 9-en felveszik videóra aztán ott landol majd a csajszi valamelyik efféle témával foglalkozó 18+os oldalon.

Na utána jönnek majd a gondok amikor ezt az ismerősök véletlenül megtalálják

2015. máj. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudom akik felveszik és még fel is teszik valahová miért csinálják én személy szerint örülök, ha találok ilyen partnert és csak magammal b*sznék ki, ha fel raknám akárhova is, meg nagyon megalázó lehet
2015. máj. 23. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdező, ravasz vagy mondhatom. látom nem ma kezdted, jópár lányt behúztál már a csőbe ezzel az álszent dumával


27 F

2015. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!