Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok hozzatok szol a kerdesem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok hozzatok szol a kerdesem?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok nem fekudne le veletek vagy csak ritkabban, akkor ti igenyelnetek a nyitott kapcsolatot?
2015. máj. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen..
2015. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen előfordulna velem, akkor inkább minden nap vagy háromszor begörcsölne a hosszú orsócsonti csuklófeszítő izmom a sok maszturbálástól, de sose tudnék más pasival lefeküdni, ha lenne barátom.
2015. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ mi az a ritkább. ha a heti 3-4 alkalom megvan, ami hosszú is akkor nem. Ha mondjuk havi 2-3 akkor én nem terveznék hosszútávra.
2015. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A férjem rengeteget dolgozik, így ritkán vagyunk együtt. Attől én még nem válok ri..cá :)


24N

2015. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi ha lehet kort is hogy szet tudjam valogatni :)
2015. máj. 22. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:

19 vagyok.

(kettes voltam)

2015. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Van párom akit szeretek, akkor szeretem úgy is ha nem fekszünk le egyfolytában. Sőt van olyan, hogy ha együtt vagyunk nem szexelünk, hanem például beszélgetünk (tudjátok van ilyen is) vagy valami mást csinálunk.


23/l

2015. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!