Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elvezitek azt pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvezitek azt pasik, ha a no hangosan elvez el alattatok?

Figyelt kérdés
hangos vagyok, es nem is szeretek csondben maradni.. ha jol csinalja a pasi a dolgot, nyogok es zihalok, ez nem zavaro szamotokra?
2015. máj. 22. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pasinak tetszik? Akkor nekem hogy sikerült kifognom pont egy olyat aki utálja? :(

A barátomat nagyon zavarja, ha bármilyen hangot is kiadok, olyankor befogja a számat és így nehezen kapok levegőt. Csak akkor enged el ha már rácsapok a kezére. Próbáltunk már beszélni erről, de soha nem tesz semmit a változás érdekében. Ami nekem nagyon rossz, mivel egyszerűen képtelen vagyok full csendben feküdni. :/

19L

2015. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én bóknak veszem, hogy jól teszem a dolgom. Szerintem a legtöbb pasi is így van ezzel.
2015. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Orulok hogy nem kell vissza fogni magam. Bar talan nem is menne :) imadok hangosan elvezni
2015. máj. 22. 15:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb ha valaki hangos, zihál, ordít, hogy milyen jó. Nekem nem kéne olyan lány aki halk!
2015. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem is iszonyatosan felizgat ha hangos a lány! Sajnos túl kevesen ilyenek :(

36f

2015. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kevesen? Nem is gondolnam. Mar magambol kiindulva hogyen allandoan hangoskodom. Mar azert szoktam a fenekemre kapni mert hangos vagyok :D
2015. máj. 26. 15:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha hangosan élvez. Sőt én imádom mikor obszcén kijelentéseket is tesz,na attól kész leszek teljesen. Imádom mikor még disznó módon buzdít is mit hogyan csináljak,vagy szeret..
2020. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!