Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátságból kavarás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból kavarás?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit ezer éve ismerek és kezd elmmélyülni a kapcsolatunk. Párkapcsolat nem hinném hogy lesz belőle de alkalmi szexlartnernek jó lenne.

Ő már egy éve akarja ezt de én eddig óckodtam. Viszont egy éve nem voltam pasival és nagyon hiányzik. Rossz ötlet lenne vele néha néha összebújni?

17/L


2015. máj. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire fontos neked ez a barátság, mert ezzel el is lehet rontani rendesen
2015. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ... szerintem ez egy kivalo otlet !
2015. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek Józsival(#1)!

Jól gondold át!

2015. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindenki jön azzal, hogy feláldozzátok a barátságot! Itt csak azon kell elgondolkodni, hogy ha az egyik fél többet akar mint barátság akkor az már nem barátság. És mindig többet akar valaki! Ha csak egy jó sexet akartok az más téma. Azután még simán lehet barátság.

Én 15 év után feküdtem le a legjobb barátommal egy görbe este után. Előtte mindenki azt papolta hogy fiú lány között nincs barátság. Köztünk volt és van is. A mai napig azok vagyunk. Csupán néha sexelünk is egyet ha úgy hozza a helyzet mert e téren is nagyon jó összhang van közöttünk.

2015. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 kedves párod örülhet neked!

Ja! Nincs? Vajon miért? 15 év után lefekszel a barátoddal és utána jo barátok vagytok.

Ebben is összhang van!?

Az esetedtől függetlenül, nem szoktak jól végződni az ilyen dolgok!

2015. máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

feleségem van kedves 5-ös a lánynak meg férje.

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ most akkor mi vagyunk a világ legszemetebb emberei! Soha senki nem tett még ilyet rajtunk kívül.

Süllyön le a pofánk meg ehhez hasonlóak.....

A hűség az egy álom világ kedves 5-ös!

A hűséges férfiakat impotensnek nevezik, a hűséges nőket pedig frigidnek!

Na most jöhetnek a beszólások :))))

2015. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!