Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24cm mennyire fáj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24cm mennyire fáj?

Figyelt kérdés

most kezdtem el járni egy új sráccal én nem hittem el először de múltkor megmértük és tényleg...mondtam ezt halasszuk el nekem erre fel kell készülni

nekem elég szűk puncim van, 18vagyok még csak és félek egy kicsit tőle :S


2015. máj. 18. 21:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 20/20

Én mint férfi ,szeretem korrekt hozzászólasokt ,sőt amit fejeb írtal az is jo . Szeretem olvasni a valóban hasznos dolgokat kérdések/válaszokat mint ez is itt . Ritkán írok ezen az oldalon ,de az is segítő hasznos szándékalteszem. Es igen sok buta ember is jár ide vegyesen sajnos.

Szoval minden tiszteletem a tiéd.

2015. máj. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21es vagyok még,es jol tetted amit a sracnak írtal itt. :)
2015. máj. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A vastagság fontosabb. Mennyire vastag? Mert hosszúság ellen tud tenni, hogy nem teszi be teljesen, de vastagság ellen nem tud mit csinálni. Ha a körfogata 13 centinél nem vastagabb akkor nem lesz nagyon problémád. (mármint ha már nem vagy szűz)
2015. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az enyém "csak 21", de bárcsak kurtább lenne vagy öt centivel! Sokak kikosaraztak már e miatt
2015. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!