Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú teljesen odavan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú teljesen odavan /szexuálisan/ egy nőért és ez hónapok óta hangoztatja, mi oka van annak, hogy megfutamodik? 20L

Figyelt kérdés

Van barátnője, ezért is furcsállottam a viselkedését, de szerettem volna a végére járni a dolognak. Mikor eljött a nagy pillanat, hogy tisztázzuk, megfutamodott. Miért?


Nem egyszerű flörtről van szó, hanem konkrét szexuális vallomásokról, durva nyálcsorgós story. Sőt, talán több is annál...


Erre mikor megszeretném tudni, hogy mire az az egész, beijed? És még közben is mondja, hogy mennyire bevonzom, milyen jó lenne amúgy stb.


Hirtelen megjött az esze?


2015. máj. 18. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mivan. Magamból indulok ki, egy 24 éves jóképű srác vagyok. Van egy gyönyörű barátnőm, de hát eléggé hanyagol... én meg elég kanos vagyok úgyáltalában, szóval dumálok más lányokkal... a különbség köztem és közte, hogy én őszintén megmondom mindegyiknek ,hogy csak arra kell... de még ne mcsaltam emg a nőm, szóval ha így vesszük, én is mindig megfutamodom. Valójában akkor már mikor küldi a képet vagy nemtom smárol előttem egy másik lánnyal szóval iylenek történnek, akkor annyira felizgulok ,hogy jól kiverem, elszáll a szexuális vágy és megmarad a szeretet a nőm felé, lenyugszom. Szóval lehet, hogy ő is ilyesmiket csinál-...
2015. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

vagy az 1-ő

vagy simán megijedt a lehetőségtől és nem tudta kezelni a szitut

2015. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaja. megint az 1. vagyok: a pulp fictionban is ez van :D csak ott azért nem akarja meghúzni, mert hogy a főnöke bigéje, de a szitu kb ugyan az :D játszol vele, felizgulsz, majd jól kivered.
2015. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hazudik

tapasztatlan

kis bénalúzer

2015. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és az 1. válaszoló pont leírta a bénalúzer és szánalmas fogalmát!
2015. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is sokszor flörtölök barátnőm mellett, és amikor látom hogy valaki már puhul meg, akkor már azt mondom hogy:


"+1 skatulya"


Ez a flört, barátnőm tud róla. Arról én nem tehetek, hogy semmit sem kell csinálnom, csak flörtölnöm egy csajjal nem mindig, de van hogy "beadná a derekát". Ez ilyenkor férfiassággal tölt el, hogy "megszurhatnám, de nem teszem, mert van barátnőm". És nem csak hogy jó pasi vagyok ilyenkor, hanem egyben becsületes is, hiszen a barátnőnem egy szóval sem csaltam meg.


Kihasználás akkor lenne, ha ez nem egy egyszeri flört lenne, hanem visszajáró, telefonszámcserélős dolog. De mivel csak egyszeri, így ennyi.

2015. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon nem úgy tűnt, hogy ez csak flört. Ez nem flört. Volt, hogy próbálkozott is már fizikailag, de füstbe ment, mert szerintem maga sem tudta, hogy mit akar csinálni. Elbénázta...elbénáztuk. Ő nem tudom, minek én meg a csaja miatt nem mentem bele. Most se mentem volna bele, hiába tetszik, csak érdekelt, hogy mi ez az egész, amit folytat. Erre az okostojás azt hitte, hogy szexelni akarok vele és megfutamodott. Persze tudtára adtam, hogy nem, nem akartalak 'megszexualizálni'. :D
2015. máj. 18. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Mind a ketten elég béna " szájkaratésok " vagytok. Csak a duma , merni meg nem mertek semmit csinálni.
2015. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!