Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy cross-dresser sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cross-dresser sráccal (aki szeret nőnek öltözni) milyen a szex? Mit kell csinálni a lánynak

Figyelt kérdés

ez egy szexkapcsolat illetve barátság köztünk. Csináltunk már pár perverz dolgot de most vallotta be a srác h szeret nőnek öltözni. Nekem egyébként semmi bajom nincs ezzel, kicsit érdekel is (bár nem izgat fel)

a pasi egyébként vékony, hosszúhajú és goth, szal nőies kicsit tényleg. de emellett meg nagyon férfias is. szóval érdekes :D

de nem igazán tudom egy lánynak mi a szerepe ebben.

mármint... én csak asszisztálok hozzá, v nem? értem h sminkeljem ki meg ilyenek, de mi az a plusz, amit egy lány az ilyenbe bevihet. hogyan kell egy pasit "nővé nevelni"?

természetesen hetero a srác csak a tudatlanok számára mondom. szexben szubmisszív. abban bízom h valaki tapasztaltabb is ír ide bár erre kicsi esélyt látok, de hátha ^^


2015. máj. 18. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szerepet cseréltek... és te dugod meg őt strapon-al :D
2015. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy mit szeretne.

Lehet hogy arra vágyik, hogy egy kicsit legyél vele keményebb és irányíts te. De az is lehet, hogy azt szeretné, hogy análisan szerezz neki örömöt.

2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen engedd, hogy nőnek öltözzön, és szeretkezz vele úgy. A műbráner persze kelleni fog. De azt hiszem, ha átöltözött, akkor el fogja mondani, hogyan képzeli. Irigylem a srácot, hogy ilyen barátnője van! :*
2015. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval transzvesztita.
2015. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A srác vágyik rá hogy irányítsák. Szexben, ő tölti be a nő szerepét, irànyítsd te az aktust. Ilyen srácoknál tényleg belefér az is, ha te is ''megdugod'' bár ezt előtte nem árt tisztázni. A nővé nevelés ráadásul egy hoszbb folyamat amely nem csak a szexben nyilvánul meg. Női ruhák viselése más előtt (esetünkben előtted) melltartó tng szoknya, sminkelés, orgazmus és erekció kontroll, enyhe alázás, ilyesmik.
2015. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szex nem tudom milyen, de utána amikor felöltöztök, figyelj oda nagyon, hogy mindened meglegyen :)
2015. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!