Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A romantikus nők nem is szopnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus nők nem is szopnak?

Figyelt kérdés
Számomra elég ellentmondó, hogy pl. megnéz egy nő (aki romantikusnak vallja magát) egy csöpögős, sírósa filmet (pl. Szerelmünk lapjai, stb.), és utána este kikötözve nyáladzó szájjal rácuppan a vérvörös lüktető makkra és belebukkakéznak az arcába. Vagy akkor ezek csak ilyen divatromantikusok?
2015. máj. 18. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
te csak ilyen szög szerű, egysíkú embereket ismersz?
2015. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked se sok eszed lehet.
2015. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség
2015. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mmmmm, én inkább azt mondom, mindenki mást szeret, azaz mindenki máshogy definiálja a dolgot. Valakinek a BDSM is romantikus.


Magamból kiindulva én nem szopok és nem is nyalok.

2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem, rábuknak ők is szépen, csöpögősen.
2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én romantikusnak vallom magam, de semmi problémám a kikötözéssel és a kissé vadabb dolgokkal sem. Személy szerint én örömmel kényeztetem orálisan is a páromat.
2015. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért zárná ki egyik a másikat.. én is szeretem, igénylem a romantikát mégis normális a szexuális életem
2015. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
végtelenül romantikusnak gondolom magam...és sokáig a szopást mindennek találtam,csak romantikusnak nem, és meg voltam győződve hogy én ilyen dolgot istenért se fogok csinálni...aztán az élet úgy hozta hogy mégis... szóval de a romantikusok is szopnak...
2015. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólsz ehhez?


"...meglátja a párjának izgalomtól duzzadó férfiasságát, s rögtön elönti ölét a gyönyör minden cseppje. Mámortól szédülten lovagja elé omlik, s addig kényezteti, dédelgeti annak kéjlécét, amíg az egyetlen hangos sóhajjal neki adja minden magját"


Igaz e öcsém' hogy minden csak felfogás kérdése?:D


Én nem tartom magam romantikusnak egyeltalán, legtöbbször nagyon vadak vagyunk. Szívesen szopok. De van hogy érzékien szexelünk (ez nagyon ritka), akkor is van orál, csak akkor végigcsókolgatom az egész testét, a nyakát, az oldalát, a pociját, óvatos puszikkal és lassan kezdek el mindent, nem rögtön cuppanok rá :D

19L

2015. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet romantikusan is szopni, nem csak ahogy leirtad
2015. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!