Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnál ha megtudnád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha megtudnád hogy anyud már volt együtt fekete pasival?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Csodálkoznék rajta, a városban ahol én, és amúgy anyukám is felnőtt, eddig jó, ha egy négert láttunk, az is egy eltévedt turista lehetett.


De ha valahogy mégis megoldotta volna- most erre mit kéne reagálni? Tudom, hogy apám előtt is volt élete, és bízom annyira az emberismeretében, hogy ne ítélkezzek tudatlanul. Meg nekem amúgy sem szokásom pusztán bőrszín alapján ítélkezni. Gondolom egy sokadik generációs amerikai, egyetemet végzett, tisztességes munkából élő néger nem különbözik semmiben egy ugyanilyen, csak fehér embertől. Az kevés infó önmagában, hogy néger, nekem személy szerint nem hordoz jelentéstartalmat.

2015. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Így már értem hogy anyám mért borul ki valahányszor az apám rasszista kedvében van
2015. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, hacsak ha hozzá nem teszi, hogy 8 hónapra rá megszülettél. Akkor csodálkoznék nagyon! Nincs véletlenül sötétbarna bőröd neked is? :)
2015. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én teljesen fehér vagyok.
2015. máj. 17. 20:27
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jót röhögnék rajta.

Mellesleg honnan tudnám meg? Felhívna a pasi, és elmesélné? Mert anyukámmal nem szoktuk kitárgyalni a nemi életét, olyan szégyenlős, hogy még a fehérneműjét sem meri kiteregetni.

2015. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Scav ***** válasza:
100%
Hogy reagálnék? Sehogy. Az ő dolga.
2015. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
Semmit! Tudatában vagyok annak, hogy él vagy élt szexuális életet, az meg hogy milyen színű...??!! Nem tök mindegy? Nem értem az embereket...
2015. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
Semmit! Am anyukámnak még apukám elött volt néger barátja, pont olyanok mint a fehérek, csak feketék és esetleg nagyobb a farkuk...
2015. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Inkább Olyanok, mint a majmok.
2015. jún. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!