Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti meddig bírjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti meddig bírjátok?

Figyelt kérdés
Előjáték nem szamit most. csak h meddig lokitek? En olyan 10 perc kb.
2015. máj. 16. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Órákig akár.
2015. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajj, hány ilyen kérdést már ... Ez számít valamit? Gyorsabb leszel, ha én 1 óráig bírom?
2015. máj. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 évig
2015. máj. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

barátom elég sokáig bírja, de több menetes is.


de nem szoktuk sokáig húzni 15 perc kb. mert egy nap többször is együtt vagyunk. előjáték is van persze, de azt nem vettem bele.

2015. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szerencsére sokáig bírom, volt olyan lány aki kért szünetet közben. Ez abban a helyzetben nekem eléggé kellemetlen volt, izzadtan, full kabosan leálni nem épp egyszerű, nekem legalábbis nem.
2015. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tapasztalatban gazdag emberek addig bírják amíg csak akarják. én pl órákig is, de annak nem mindig van jó vége úgyhogy egy menetet kb 30 percre próbálom és így mindkét félnek jó.
2015. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kb 40-50 percig bírom elég gyors tempóban
2015. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!