Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró létemre miért izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró létemre miért izgat fel mikor hallok ilyesmit?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a Káin gyermekei filmben lévő szereplők egyikét a nevelője zaklatta. Vmiért ez izgató számomra. És picit izgat hogy milyen lehetett. Ez bi hajlam lenne? Sose érdekeltek fiúk, stb, de van vmi érdekes abban, hogy kiszolgáltatott volt a nevelőjének.

2015. ápr. 2. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek engem is izgatnak. 16/f
2015. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is. Mint a börtönös dolgok. Aztán elszégyellem magam, de akkor is izgat. Az is, hogy én vajon hogy reagálnék... Itt lemeri írni az ember mert ugyebár titok marad:)
2015. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom persze! De akkor is érdekes. Filmekben is mindig érdekes. Volt egy film azt hiszem a Brad Pittel ahol a srácok szintén vmi nevelőben voltak és megdugta őket a nevelő. Az egyik pl miközben dugta imádkozott hangosan. Ezt kellett tennie. És kínosan éreztem magam a film nézése közben de felállt. Olyan szörnyűnek éreztem magam emiatt :(
2015. ápr. 2. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat az ilyesmi, igaz én már a másik oldalon vagyok.(27 évesen) De szívesen játszanék ilyen szerepjátékokat BDSM-mel fűszerezve amikor egy tinifiúnak (gyerekek nem érdekelnek) engedelmeskednie kell, minden téren:)


Nincs ezen semmi szégyen, mindenkinek van valami perverziója

2015. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most meg màr erre fantáziàlsz maszti közben.
2018. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És valóban:(
2018. jún. 9. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. És érdekes módon fiúkkal izgatóbban hangzik a dolog. Nem tudom miért, talán azért, mert a lányokat jobban sajnálnám ilyen helyzetben. Meg talán azért is, mert egy fiú esetén a sima kiszolgáltatottságon felül ott van még az is, hogy heteró létére kénytelen hagyni, hogy egy férfi megdugja.
2018. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!