Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-ben jártas fiúk, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-ben jártas fiúk, nektek nőt is élvezet alázni?

Figyelt kérdés
Én csak fiút tudnék használni, mert egy nő számomra nem ok. Mármint nővel nem tudnék úgy bánni, mert nem érzem úgy, hogy ugyanazok az esélyei.

2015. febr. 15. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a fiúk nem érdekelnek, heteró vagyok. az alázás sem, számomra a szub is emberileg egyenrangú fél, csak ugyanannak az éremnek a másik oldalát szeretjük és így lesz tökéletes egy BDSM-alapú kapcsolat. persze van, akinek az "alázás" is bejön, de személyes tapasztalat alapján az ilyen nők vannak kisebbségben.
2015. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem te vagy a kisebbségben, számszerűleg.

Csak nőt élvezet alázni, nekem. Fiúkhoz nem nyúlok semmilyen formában.


Mikor visszanéz a szemedbe vágytól fűtve egy szenvedélyes pofon után, priceless.:)

2015. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet mást élvezünk akkor magában az alázásban :)
2015. febr. 16. 20:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért, kérdezo, te mit elvezel benne?
2015. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt h tényleg megalázó amit tennie kell. Legalábbis az én olvasatomban.
2015. febr. 17. 08:42
 16/18 anonim ***** válasza:

Én részemről a nőket preferálom.

28/F/Dom

2015. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mit tartasz Pl megalazonak??
2015. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy fiúk igenis tudnak alázni ha akarnak. Azt nem úgy kell elképzelni, hogy az életbe is alázzák a lányt/nőt csak szex közben és ez pont jó

L

2015. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!