Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha orálisan kielégít egy bi fiú akkor változhat valami? 24/f hetero

Figyelt kérdés
Osztálytársam bi fiú és mondta hogy szívesen leszopna. Elgondolkodtam rajta pedig full hetero vagyok, eddig csak csajokkal voltam, de nagyon kíváncsi vagyok hogy szophat egy fiú, aki ugyebár tudja hogy mi a jó a saját nemű partnerének....

2015. jan. 26. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagy normális
2015. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mindketten terhesek lesztek.
2015. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ettől nem leszel meleg, ez 100%!

Csak kíváncsi vagy, ez természetes!

Én meleg vagyok, és nem voltam soha hetero, ilyen nem változhat egy ilyen élmény hatására!

2015. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez semmit sem változtat,nem ezen múlik a dolog.Ez már rég elvan döntve .Abban biztos nagyobb élvezeted lesz,mintha csaj szopna le .A fiuk a sajátjuk miatt tudják hol az érzékeny rész.A nők meg csak úgy vakra csinálják ,minden érzelem nélkül .
2015. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:

"Ettől nem leszel meleg"


Semmitől nem "lesz" meleg az ember. Vagy az, vagy nem az. Nem a tettektől függ.

2015. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nyilván nem arra gondoltam hogy meleg leszek-e. Hanem arra hogy ez mennyire normális? mert azért nem hiszem hogy sok pasi vacillálna ezen hogy, ha lenne rá alkalom hogy leszopná egy másik pasi akkor mit tegyen, megsüsse vagy hagyja...
2015. jan. 26. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
sok sráctól hallottam, hogy kipróbálná
2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:

Normális? Mi az, hogy normális? Kinek mi, ugye.

Szerintem ha nincs senkid és neki sincs senkije, akkor nem bántotok meg senkit a dologgal, így ha mindketten benne vagytok, akkor senkinek semmi köze az egészhez.

2015. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!