Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha gondolatban izgat az SM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gondolatban izgat az SM élőben is izgatna? Heteró vok, de mégis.

Figyelt kérdés
Heteró srác vagyok, de egy ideje vannak SM gondolataim, amikre ha gondolok felizgulok, de azokban fiők szerepelnek. Azonban nem vok fiú párti kicsit se. Hogy van ez? Olyanok válaszának külön örülnék, akik fiatalok és vannak SM vágyaik fiúkkal.

2014. dec. 30. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Heteró vagy, de vannak SM gondolataid.. Húha, mintha a kettő kizárná egymást. Tulajdonképpen mi a kérdésed?
2014. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom meleg gondolatai vannak. PL srácot használ vagy srác használja
2014. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most neked SM gondolataid, vágyaid vannak vagy bi esetleg meleg, mert szerintem az utóbbi csak próbálod valami számodra kevésbé kínos "kategóriába" belemagyarázni!
2014. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak SM vágyaim. De sajnos fiúk közt nem találtam még korombeli vagy max 28 éves vékony pesti fiút rá:(
2014. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban az a baj, hogy a vágyaim fiúkkal szexelős vágyak. Ez amiért a kérdésben kiemeltem, hogy heteró vok. AMúgy privik is jöhetnek. Szeretnék SM-ben jártas srácokkal beszlégetni. Hátha segítene...
2014. dec. 30. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem 20 éves koromig hogy heteró vagyok, aztán rájöttem hogy mégsem. Mindigis voltak szexuális fantáziáim fiúkkal, és végül a fiúknál kötöttem ki.

Magamnak kellett beismernem ezt először...

Ha ilyen vágyaid vannak, semmi szégyen nincsen benne, fogadd el magad és próbáld ki amit szeretnél. :)

2014. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
buza vagy, csak magad ak sem vallod be. ennyi!
2015. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!