Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen homoszexuálisság már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen homoszexuálisság már, hogy sosem sikerül jól? Talán mégsem vagyok az?

Figyelt kérdés

Ahogy sokan, magam is abban a cipőben járok, hogy férfiként a nőkön kívül tetszenek a fiúk is. Keresztül mentem azokon a stációkon én is, hogy tagadom, hogy utálom magam, hogy szégyellem, titkolom, elfojtom stb. Aztán egy idő után elfogadtam. Szerencsére csak a biszexualitást kellett, nem vagyok full "homár". De mivel mostanában nehezen megy a nőkkel az ismerkedés, így nyitottam a fiúk felé. Az ilyen témájú társkeresőkön sokkal hamarabb sikerül kapcsolatokat építgetni. De amikor személyes találkozásra kerül a sor, netán eljutunk oda, hogy le is vetkőzünk és jöhetne a szex, egyszerűen nem kívánom, fel sem áll, soha nem jön össze a homoszexualitás. Nőkkel megy a szex, férfiakkal nem. Ugyanakkor mégis tetszenek, sőt, voltam már szerelmes is férfiba, bár ott homárkodni nem lehetett volna, mert heteró volt.

Kérdés: ha egyszer tetszenek a fiúk (is) akkor hogyhogy amikor "arra" kerülne a sor, elszáll a kívánalom?

De ha meg nem vagyok homár, akkor miért tetszenek? Imádok ilyen weblapokat nézni, felizgatnak, de csak képen, videón. Élőben nem.



2014. nov. 24. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

A probléma ott kezdődik, hogy annyira gyűlölöd elfogadni a "másságot", plusz poén, saját magadat, hogy a farkad sem ál fel. Röhejes.

Te ezt még nem fogadtad el... még mindig ott a gáz az agyadban. Hiszen homárként utalsz a homoszexuális faszikra. Még annyi sincs benned, hogy ne gúnyolódj.

2014. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"nem jön össze a homoszexualitás" Ez elég furcsa megfogalmazás szerintem. Ha élőben nem izgat akkor vagy gátlások vannak benned amit nem tudsz leküzdeni, vagy nem vagy biszexuális. Merthogy ha a nők is vonzanak akkor nem lehetsz homo hanem biszex. Szóval nem is csoda hogy nem jön össze. Minek erőlteted? Milyen volt ez a szerelem amit említesz? A szerelemnek része hogy felizgat a másik és gondolom élő személyről beszélünk...szóval. Szerintem tévedsz. Maradj a nőknél nem kötelező mindenkivel d*gni.
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sexuálisan is vonzanak a pasik,vagy csak tetszik 1ik másik és kész?

mert ha utóbbi akkor nem vagy bi csak valami aminek nem tudom a nevét,de biztos van rá megnevezés.

2014. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!