Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok! Van aki "beindu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Van aki "beindult" erre? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yLs6KzL2QHg


Talán nem is a beindult a legjobb kifejezés. Szóval bennetek megmozgat valamit? Nem feltétlenül arra gondolok, hogy lefeküdnétek a nővel, csak "szimplán" izgató. Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

(egy készülő írásomhoz kellene az anyag, így fontos lenne az indoklás, a véleményetek, legyen az bármi - a trollkodáson kívül, persze)


Korotokat írjátok le légszíves! Köszönöm:)



2014. okt. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok, de nem zárkózom el semmi elől. Nem, nem indultam be. Ez a nő szimplán csak illegeti magát.

Ha már sztriptízről beszélünk, akkor nekem a Demi Moor féle tetszik.


https://www.youtube.com/watch?v=aUBKeQkbBoc

2014. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs lemaradt: 25N
2014. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek hatására gyorsan megcsináltam 50 guggolást, de szexuális értelemben nem mozgatnak meg.

24

2014. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem izgató, mert nem jön be ez a stílus, olyan "művi", nem tudom. Pedig nem is vagyok annyira hetero..
2014. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan nem indít be, bár nem vagyok vizuális típus, ha szexről van szó.

Bár lehet, hogy szimplán nem én vagyok a legjobb alany a kísérlethez, mert nagyon szeretem Dita öltözködési stílusát, sminkjét, ezért itt is főleg arra irányult a figyelmem.

2014. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2014. okt. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!