Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet szűrést csináltatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szűrést csináltatni mindenre? A HPV fiúknál is okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Most olvastam Mittelholcz Dóra utolsó riportját. HPVbe halt meg. Fiúknak hol van HPV szűrés? Mit csináltathatok még ingyen? AIDS teszten voltam már mert szerintem fontos és ALAP kéne legyen mindenkinél aki mondjuk alkalmi orál kalandban vagy másban benne volt idegen fiúval vagy lánnyal.

2014. okt. 29. 16:10
 1/7 Mr.The Colonel ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben a fiúknál is okozhat gondot a HPV, de jóval kevesebb az esély rá mint a nőknél, a férfiak leginkább csak hordozóként vannak jelen a dologban.
2014. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fiúknál mit? Azért is itt kérdezem h tanuljanak MÁSOK is!

Amúgy ajánlom olvasásra a cikket!

[link]

2014. okt. 29. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Bpn a Hungária körúton Interlab Polyklinika
2014. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiúknál nem ingyenes a hpv szűrés. Az exem is volt, mert rossz lett az eredményem. Nem tudom pontosan mennyibe került, és kb 6 éve volt, de több mint 10000 Ft volt már akkor is.
2014. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah 3. vagyok, full teszt kb 20e ft.
2014. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vicc...
2014. okt. 29. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem sem ártana lassan egy szűrés, mert az exem elég sok sráccal megcsalt. Akár még aidses is lehetek... Eddig úgy terveztem, hogy ha alakul majd valakivel valami, elmegyek, de most ez elgondolkodtatott.


Egy ribizli miatt nem akarok meghalni. 20k egy teljes vizsgálatért nem akkora összeg.

2014. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!