Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A DOM fiúk szoktak alázni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A DOM fiúk szoktak alázni fiúkat is? Jobb?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Jobb, mint lányt? Ha igen miért? Hol ismerkedtek meg velük? Kort is írjatok kérlek.

2014. aug. 29. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
A dom nem egyenlő a biszexszel:D
2014. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vok DOM úgy igazán, de szoktak ilyen vágyaim lenni. Fiúkkal még nem gondoltam rá, de ha belegondolok van vmi izgi abban, hogy fiút alázni, de csak ha heteró.

F28

2014. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Este 10-kor pont itt nem hiszem h sokan vannak:D Én slave és dom is vok. És nem vok bi, de ennek ellenére mozgatja a fantáziám fiúval mindkét oldal. Azt is elmondom miért.

1. Nőt igazán alázni nem lehet, mert mégis csak úgy vagy vele, hogy na azért nem. Megsajnálod.

2. Nő igazán nem tud alázni, mert nem félek igazán.

Ne értsetek félre. Nem ilyen kemény dolgokra gondolok, mert az erőszak, kínzás, vér, stb nem jön be. Csak a légkör, hogy kicsit nem te döntesz vagy nem a másik dönt. Ez mindenkiben ott van szerintem, csak kérdés, hogy kíváncsiságnak hívjuk vagy megnevezzük. A lényeg h biztos jobb fiút alázni, ahogy fiútól kapni is. Kérdés persze h pl ha azt mondaná elégítsem ki megtenném-e vagy akarnám-e h ő engem. Ez már egy határ, de egyszer lehet kipróbálnám.

Fiú 24 Bp

2014. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok a domok, akik homo- illetve biszexuálisok, azok nyilvánvalóan szoktak.
2014. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írhatnak privit is ha ide nem akarnak...
2014. aug. 30. 00:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok,a pasim szokott alázni,de csak mert engem izgat a dolog.Őt nem foglalkoztatja de én akarom ezért megteszi,bár nagyon nem akar bántani.


18/F

2014. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!