Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy attól ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy attól ha egy fiú szereti a cuki dolgokat már rügtön melegnek titulálják? Pl hello kittyt.

Figyelt kérdés
rohadtul nem értem, miért lányoknak kategoriába sorolják, amikor fiú kitty is van. mindtha a fiúk nem szerethetnék a cuki dolgokat. pffff. vagy ettől kevésbé lennének fiúsak. annyira szánalmas ez.... nem? 18f

2014. aug. 27. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem Ken van meg arra masztizok 32F
2014. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Mert ezek a társadalmi sztereotípiák: a fiúk öldökölni szeretnek, a lányok babázni. A fiúk az autókat meg a katonásdit szeretik, a lányok meg a cuki dolgokat. A fiúknak a kék szín tetszik, a lányoknak meg a rózsaszín.

Ezt nyomta ránk a társadalom.

2014. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%

Mert ezek tipikus lányos dolgok. Az is ciki ha egy lány túl fiúsan viselkedik, mondjuk fiús ruhákat hord és CS-zik. Az meg lezbis.

Egyszerűen vannak tipikus nemre jellemző ruhák, színek, viselkedési normák stb. És a melegek ezeket pont ellentétesen használják. Sztereotípia és megszokás miatt van így.

2014. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szertem a cukimuki dolgokat, bár a hello kitty-t pont nem. :D ÉS?! Ki a francot érdekel mások véleménye? :D Attól még full hetero vagyok. Ja és a kedvenc színeim a piros és a lila és a kéket még csak nem is igazán szeretem. Na? NA?!
2014. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem is a kedvenc színem a sárga, a piros, és a pink- nem a rózsaszín hanem a dögös rőzsaszín- sosem tudták rámerőltetni ezeket a sztereotípiákat. és kb 100% hetero vagyok :)
2014. aug. 27. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én pl. imádom a macskákat...mármint az igaziakat, a kis cuki aranyos nagy szemű nyivákolós hangú cicagombóckákat, kis szőrmókok, hát meg tudnám zabálni őket...

És ha ez valakinek nem tetszik, az kínok kínjával fog lakolni és megismeri milyen az igazi fájdalom, megérzi a csontról leperzselt hús illatát, vér ízét és az élő testről lenyúzott bőr aromáját...megismeri a sötét nagyúr haragját, az árny és az örök sötétség perzselő bosszúját, mert Ő A SÖTÉT NAGY ÚR! Aki ott van mindenhol, a levegőben a vízben és az éltető talajban, ott lakozik a húsban a vérben és a gondolatok legmélyén...ott lakozik a lélek legmélyebb bugyraiban, arra várva, hogy a megfelelő pillanatban előtörjön dühödt pusztító haraggal és perzselő gyűlölettel!...amúgy szeretem a cicákat mondtam már? 26/F

2014. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég fura és kirívó, akiket ismerek egyik sem ilyen. Ha nem is meleg, de kislányos akarom mondani fiús..

Nem tudom, de nekem nő létemre sosem jött be, kisebb koromban sem szerettem rózsaszínt meg ezeket a dolgokat!

Párom szerint: szerencsétlen kis ratyi tallér.

2014. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kiscicákat olyan cukik, de nem vagyok meleg vagy hasonló.. F
2014. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A fiúknak a kék szín tetszik, a lányoknak meg a rózsaszín."


amúgy száz vagy mennyi éve pont fordítva volt. a fiúkat öltözették rózsaszínbe (mivel azt tartották, erősebb, fiús színnek) a lányokat meg világoskékbe (mivel az meg lágy szín). szóval erről ennyit.

2014. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb. 100% hetero vagy = rohadtul nem vagy hetero.
2014. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!