Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biszexuális fiúk vajon jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális fiúk vajon jobban vágynak a fiúkra, mint a lányokra? (többi lent)

Figyelt kérdés
az emberek nem dönthetnek a szexuális beállítottságukról, a génjeikben van, és vele születik. gondolkodásom szerint, ez olyan mint, hogy valaki milyen nemű, hiszem csak pénisz és vagina lehet, kettő között nincs átmenet. Akkor mi a helyzet a szexualitással? egy biszex hogyan gerjedhet egyszerre egy férfire és egy nőre? kivel lehet boldog? ő ismer olyat hogy hűség? akiket csak az egyik nem érdekel, nem fog egy másikkal megcsalni, viszont ha egy biszexuális hosszú ideig él egy fiúval, előbb-utóbb hiányozni fog neki egy jó dugás, és fordítva.. Hogy van ez?

2014. aug. 11. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"ő ismer olyat hogy hűség?"

a heterók a női nemhez vagy a párjukhoz hűségesek? :)

2014. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aki bisexnek vallja magát, annak általában mindkettőre szüksége van, sőt, sokaknak van egyszerre pasijuk és csajuk is, de rendszerint csak 1-1 , de megegyezés szerint ez változhat

egyáébként aki bi, az inkább a saját neméhez vonzódik

2014. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az utolsó mondatod egy követ dobott le a szívemről. nagyon félek hogy a barátom megcsal mert meglát egy jónőt és baszhatnéka lesz :/
2014. aug. 11. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem vágyom jobban a fiúkra. világ életemben nőim voltak, meg se fordultak a fejemben fiúk. aztán valahogy asszem beleszerettem az egyik legjobb haveromba, aki meleg. vagy biszex ő is, nem tudom. boldog vagyok vele, és a barátnőimmel is az voltam. hűséges vagyok hozzá eddig. más fiúk egyáltalán nem érdekelnek csak lányok. de most annyira azok se, hogy ne tudjam visszafogni magam. de azért félek hogy nem fogok tudni hűséges maradni.


24/F

2014. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!