Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj velem, félénk vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, félénk vagyok? (Meleg téma)

Figyelt kérdés
Meleg társkeresőkön egy csomó jóképű srác rám ír,és csodálkozik hogy nincs pasim. Már akartak volna velem találkozni de én mindig csak halogatom.Félek az első alkalomtól azt szeretném minden tökéletes legyen. Eddig lányoknál próbálkoztam,de soha nem ment velük,és mindig is tudtam hogy meleg vagyok csak megpróbáltam elnyomni:(

2014. júl. 21. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a gondod? Szedd össze magad. Ennyi.

20/f

2014. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se jon ossze a csajokkal attol meg nem vagyok, se nem leszek meleg.
2014. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy magadban biztos. Ha tényleg kapcsolatra vágysz, akkor találkozz valamenyikkel, amelyik szimpatikus és jól néz ki, semminek nem kell tökéletesnek lennie. Ha ezen aggódsz, attól semmi nem lesz jobb.
2014. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

az olyanok mint te nem tesznek jót a meleg társadalomnak.

a folytonos halógatás a kamuzás látszatát kelti.

ha tényleg tetszik valamilyik akkor talizz vele,és kész.


esetleg nem atól félsz,hogy kamu bu-zi és ha ütköztök akkor jol megver?

2014. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó:) Már az is megfordult a fejemben:/
2014. nov. 2. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok valami forgalmas helyen és lazíts egy kicsit. Nem kell mindennek tökéletesnek lennie, csak beszélgessetek. Ha nem jön össze, akkor nem jön össze. Nem dől össze a világ. De ha nem is próbálkozol akkor sosem tudod meg mi lett volna ha ... lehet hogy elszalasztasz valami jót. :) Sok sikert! Szurkolok neked! :)
2015. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ment a zöld kéz:)
2015. jan. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!