Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM téren izgatnak a fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM téren izgatnak a fiúk, akkor én most bi vagyok?

Figyelt kérdés
Izgat a BDSM téma, de lányt vhogy nem tudnék se szolgálni se irányítani. Azonban fiúval vhogy mindkét oldalt érdekesnek tartom. 24 éves vagyok és eddig sose volt ilyen gondolatom, de pár hete láttam videót ilyenről és azóta sokszor eszembe jut. Lehetséges, hogy bi lennék vagy csak egyszerűen érdekel, hogy hol a határ és mennyit tudnék elviselni illetve mennyit tudnék megtenni egy sráccal?

2014. júl. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezek szerint igen nekem is bejön a BDSM de fiúval sose tudnám elképzelni :)
2014. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, egy fiúnak például engedném, hogy megkötözzön, és utána már szívesen kiszolgálnám.
2014. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én pl domináns lánynak es fiúnak is lennék alázatos szolga :D


17/F

2014. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiúkkal csak sub lennék/vagyok. Ha van kedved beszélgetni és bp-i vagy, írj!
2014. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!