Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha meleg vagyok, nőknél fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg vagyok, nőknél fel fog állni?

Figyelt kérdés
Valójában biszex vagyok, de nagyobb részt a férfiak felé vonzódom. 21 éves vagyok és még mindig szűz, mert sosem mertem addig elmenni egy csajjal sem, hogy szexre kerüljön a sor. Egyszerűen úgy érzem hogy semmiképp nem fog felállni.. De nem szervi problémám van, mert egyébként tud kőkemény lenni, csak egy nő nem izgat fel ehhez kellően, mert mint mondtam, inkább férfiak felé orientálódom. A hetero életvitelt pedig mindenképp megőrizném. Ha elmegyek urológushoz, tud segíteni? Ilyen indokért ír fel gyógyszert?

2014. júl. 16. 14:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8 Köszi, de rád hagynám a lehetőséget..

Többieknek köszönöm :)

Én elfogadom magam, csak a társadalom nem fogadna el :) csupán alkalmazkodnék, csak nem könnyű.. lásd kérdésem :D

2014. júl. 18. 10:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Alakul azért a társadalmi elfogadás is, szépen lassan. Meg általában azért a normális viselkedésű és megjelenésű embereknek minimális konfliktusuk van a szexualitásukból adódóan.
2014. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!