Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg/Bi srácok, ti tapasztato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/Bi srácok, ti tapasztatok ilyet?

Figyelt kérdés

A pasi-pasi felállás taszít (csók stb.)

Viszont vonz kicsit hogy elképzelem magam nő ként és pasival, de inkább az hogy én nő vagyok és úgy vagyok együtt nővel.

Vagy egy nagyon nőies, nőnek öltözött (péniszét leszámítva teljesen nő) pasival szintén nőnek öltözve együtt lenni.


Tudom kissé bonyolult.Sajnálom.



2014. ápr. 14. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát heteroszexuális transzvesztita vagy pedig leszbikus transznemű vagy.


A melegek pont azért melegek, mert a férfias férfiakhoz vonzódnak, s gyakran ők is azok.

2014. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hm akkor transzvesztita lennék? :O

értem, csak azért gondoltam hogy meleg vagy bi lennék mert ugye ott is van aktív és passzív fél, vagy akkor az nem ezt takarja?

2014. ápr. 14. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan keverik a transzneműséget a homoszexualitással. Szrrintem is inkább transznemű lehetsz a leírtak alapján.
2014. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettél :)
2014. ápr. 14. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen transznemű vagy, vígasztald magad a ténnyel, nem avgy egyedül.
2014. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!