Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti tudtok szexelni szeptember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok szexelni szeptember 11-én? Egyáltalán már volt aki szexelt azon a napon?

Figyelt kérdés

Mi biztos azt a napot kihagyuk sokan azt mondják nagyon rossz hogy pont azon a tragikus napon szexelsz főleg ezek a videokat megnéztem így meg pláne.

http://www.youtube.com/watch?v=_e4rRF-KmC4


http://www.youtube.com/watch?v=rcZvB0tazGM


http://www.youtube.com/watch?v=FWLpytK7_-M



2014. jan. 16. 09:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
omg, bocsiiiiiii, érkeztünk!!!!!
2014. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nem zavar,sőt halottak napján kimegyünk a temetőbe és a sirokon szexelűnk.
2014. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%

ezen most elsírtam magam


mi köze van a szexuális életnek ahhoz hogy kedves "világfelszabadító" nemzetnek visszaadták a jól megérdemelt pofont?


ha már ennyire érzékeny a lelked ne élj nemi életet

nov 11 mivel akkor nyomtak el végképp a ruszkik

vagy az elmúlt 4 évbe amióta nyomorba döntötte az országunkat a fűrer

vagy márc 15 stbstb


komolyan most leestem a székről ez a kérdés gázabb mint a

"fiú vagyok beleültem a saját ondómba lehetek terhes?"

2014. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
"Egyáltalán már volt aki szexelt azon a napon?" Nem még nem volt. Amióta feltalálták a naptárat, ezt a napot mindenki tiszteletben tartotta.
2014. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Pl hogy ezen a napon évekel ezelőtt emberek zuhantak le 400 méter magasból égtek szénné összenyomodtak mint egy meleg szendvics és te meg mitudjam én 15 évre rá jól érzed magad amék már ők rég meghaltak nyilván legalább ezt napot tiszteletben kellene tartani pl amerikában komoly facebook és internetes csoportok jöttek létre hogy tiszteletben tarják ezt a napot.
2014. jan. 16. 11:43
 17/32 anonim ***** válasza:

Minden nap ezrek halnak meg valahol a világban. Természetes vagy ilyen-olyan egyéb okokból kifolyólag. Sőt, a történelem során voltak olyan események, amikor még ennél is többen haltak meg. I-II VH, szabadságharcok, forradalmak, stb. Ha összeszednéd a világon az összes sok halottal járó eseményét, csak mert azok már x éve a földben bomlanak, és tiszteljük meg őket, sose szexelhetnénk. Bár az ő haláluk engem miben korlátozna? Csak mert meghalnak, az én/mi életünk még megy tovább.

Mondjuk nem nézem a naptárat, amikor szexelek, de sanszos, hogy már volt rá példa, hogy pont szept.11-én jött rám a hangulat.

2014. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

És ha már mindenáron tiszteletben akarsz tartani egy ilyen napot, akkor szerintem érdemesebb lenne valamely magyar eseményt megtisztelned, nem a világ másik felén élő amerikaiakat, akiknek kb semmi közünk hozzánk.

Utolsó voltam.

2014. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Bárcsak ne láttam volna meg ezt a kérdést. Már régóta nézegetem a gyikot és bátran kijelenthetem h te egy toplistás gy**ér ember vagy. :D

Azért mert ezerrel nyomják le a torkunkon ezt a színjátékot... mindegy, inkább október 23-án ne ba**asd magad se**be, akkor legalább magyarok tucatjainak halálára emlékezünk. Ez csak egy hirtelen példa volt, ahogy írták már rengeteg példa van a történelemben. Nem azért kellene sírj h mi a fa**t csinálnak a föld másik felén.

Jobban tennéd ha tanulnál vagy tanultál volna és akkor nemlennél ilyen k**va b*ta!

2014. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
"ezt napot tiszteletben kellene tartani" Miért???
2014. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!