Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben lent fröcsögő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben lent fröcsögő hang jön?

Figyelt kérdés
Nektek lányok fiúk mennyire undoritó hogy ha lent közben fröcsögő tucsogó hangot ad ki az aktus főleg anál szexnél nagyon undi sztem és a lánynak ciki is mert a fiú lehet azt hiszi hogy a k..ki és valami folyékony barna anyag fröcsög.

2014. jan. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki a puncifingra azt hiszi h a lány kakál, akkor az a fiú komplett idióta és egy nagy nulla.
2014. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
punipú
2014. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek vajat köpülni, nincs egy máshogy a k..ki-nál sem.
2014. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem elég internet volt mára
2014. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te még életedben nem dugtál, vagy csak szimplán az agyaddal van gond. Akkor csinálod jól ha odalent "fröcsögő hang jön" ahogy fogalmaztál, mert akkor van felizgulva a lány és élvezi amit csinálsz. A lánynak sem ciki, ez olyan mintha azt mondanánk, hogy gáz, hogy a tűz pattog néha.
2014. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező? 10?
2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Öszintén 20 f
2014. jan. 4. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom!
2014. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!