Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg lennék vagy kiváncsiság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék vagy kiváncsiság?

Figyelt kérdés
Lányba szerettem bele de a fiúkkal is képes lennék bármire akárcsak a lányokkal.Meleg lennék?

2014. jan. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
1 kíváncsi meleg vagy. (amúgy bi.)
2014. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálám ugyanez van. Mindíg nőkbe voltál, vagyok szerelmes......de volt egy két kalandom fiúkkal is.....élveztem, nem bàntam meg semmit.


Én úgy szoktam megfogalmazni, hogy egyszerűen nem alakultak ki bennem ezek a társadalmi gàtak a nemiség terén.

2014. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
olyanról nem hallottál, hogy biszex? és amúgy is, minek kell minden áron mindenféle kategóriákba besorolni magad? nem elég annyi, hogy szeretedm amit szeretsz, és szerelmes vagy abba, akibe szerelmes vagy? mire jó ez neked, hogy most meghatározod, hogy meleg vagy vagy biszex, vagy kíváncsi? soha nem értettem...
2014. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ne a kategóriákat keresd, hanem élvezd az életet úgy ahogy neked jó! :D
2014. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
#4-nek totál igaza van! Egyszer élsz, élj boldogan!
2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell lehurrogni azt akinek fontos a kategória. Nekem is fontos, mert az önismeret számomra egy lényegi kérdés. Szeretem ha meg tudom fogalmazni, hogy mi vagyok és miért. Nem csak szexuálisan, az élet minden területén. Másoknak meg azért lehet fontos, mert meg vannak ilyedve (ami egy ilyen társadalomban tök normális), vagy csak tisztázni szeretnék magukkal, hogy most mi is a szitu. Föleg fiatalon, az ember rengeteget változik, a személyisége kialakulóban van, és jó tudni, milyen irányba, egy stabil önkép kialakítása miatt. Nagyon sokaknak nem megy ez a "lógj a levegőben, ne gondolkozz, ne nevezd meg, csak cselekedj" dolog. Az állat ösztönlény, míg az ember gondolkozik, válaszokat keres és szereti a dolgokat a nevén nevezni.


Kedves válaszoló, a leírtak alapján biszex vagy :) Ha nem vagy ebben biztos, a neten utana lehet nézni a rengeteg "alkategóriáknak", hogy minél pontosabban meg tudd magad határozni.


21/L/pánszex

2014. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!