Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom a pasikat úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a pasikat úgy nézegetni az öltözőben, hogy ez őket ne zavarja, de nekem jelentsen némi élvezetet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye a kérdés, de engem foglalkoztat a téma.


Meleg pasi vagyok, ezért tetszenek is a pasik, főleg a sportosak, és ugyebár öltözhetem is együtt velük. Néha én is előfordulok usziban vagy kondiban, és néha nagyon helyes pasik is vannak ott. Ilyenkor nagyon felébred a fantáziám.


Azt magamtól is tudom, hogy ha nem mászom rájuk, nem veszik észre, hogy bámulok, akkor semmi gáz. De egy szemsarokból való pillantás azért nem olyan érdekes, főleg hosszútávon.


Hátha van valakinek ötlete arra, hogy hogyan nem kell megelégednem egy pillantással. Illetve hátha van ehhez valakinek valami értelmes hozzáfűznivalója.



2013. dec. 17. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Most vetted el a kedvemet egy életre az ilyen helyektől, köszi.
2013. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

engem nem nagyon zavarna ha néznek miközben öltözök, de szerintem nagyon ciki lenne ha bámulnád őket

ha egy csaj csinálná, akkor örülnék neki, de ha egy férfi csinálná, kissé furcsállnám, és frusztrálna

be kellene érned annyival, hogy csak a szemed sarkából nézed meg őket, nem lenne túl jó hired ha mindenkit bámulnál az öltözőben

2013. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zakathol ***** válasza:
75%
Csak nehogy valaki belehajtogasson az öltözőszekrénybe.
2013. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha pl. zuhanyoznak is, pakolássz addig, amíg nem lesz szabad hely a zuhiban, és akkor állj ott, és várakozz, addig nézheted őket. Próbáld meg unottan nézni őket, de persze belül majd gondolom mást érzel.
2013. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Senkit sem célom zavarba hozni, vagy felidegesíteni.


Igen, a zuhanyzó jó hely. De ha felizgulok, akkor lebuktam. Viszont ha nem, akkor meg vélhetően nem éltem bele magam a látványba igazán.

2013. dec. 17. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

búj be a szekrénybe :D

na jó am nem tom. Én ugyan csaj vagyok és még nem nagyon jártam férfiöltözőben de szerintem elégfeltűnő lehet egy csávó aki... boldog ott lent. Szóval a futó pillantásoknál többet nem tudom mit tehetnél. De majd biztos ír neked egy tapasztalt meleg fickó

2013. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Budikefe
2013. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés. Nagyon jól tudod te is, hogy senki nem mond semmi értelmes, te még is megkérdezted. Maradj inkább a szemed sarkából való figyelésben, azt legalább nem tudja senki!

Ha kalandot akarsz javaslom a társkereső oldalakat.

2013. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfi vagyok szintén, és bár nekem is sok srác/pasi tetszik, nem az öltözőt tartom a legjobb helynek arra, hogy bárkit is megbámuljak. Elsősorban azért, mert bunkóságnak/udvariatlanságnak tartom, másrészt meg nem hiszem, hogy az ott levők többsége arra vágyna, hogy egy másik férfi bámulja őket.


34/F

2013. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a #9. hozzászólóhoz. Az öltöző valóban nem megfelelő hely arra, hogy megbámulj bárkit. Pontosan az ilyenek miatt alakul ki a heterókban a rengeteg sztereotípia a melegről. Az ilyen jellegű igényekre már léteznek "tematikus" helyek (melegszaunák és társaik)


28/F szintén meleg

2013. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!