Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem egy srácnak? Szerintetek meleg, csak jól álcázza? 18f

Figyelt kérdés
Nem szeretném,hogy tetszek neki,mert nekem nagyon ciki lenne,ugyanis a legjobb haverom haverja,így folyton velünk lóg!Folyton engem bámul,tudja,hogy jó vagyok kémiából,a haverom is jó,de mindig tőlem kér segítséget,ha ránézek,akkor zavarba jön és elfordítja a fejét és a múltkor olyat mondott,hogy hogy lehet az,hogy nincs barátnőm,amikor olyan szexi meg helyes vagyok!Cikinek tartom tőle ezt megkérdezni,sztem úgyis letagadná,mert tudja,hogy már volt pár barátnőm és hogy nem érdeklődöm a fiúk iránt,a másik meg,az,hogy sztem nem is vallaná be!Az is még a probléma,hogy a legjobba haverommal i kezd megromlani a kapcsolatom,mert hármasban szoktunk lógni és ha elhív valahova a haverom,akkor ő is jön velünk,de azt mégsem kérhetem,hogy ne jöjjön,így én keresek kifogásokat,hogy vmi miatt nem tudok menni,hogy elkerüljem,mert nekem ez roppant zavaró és ciki!Nem tudom,hogy hogyan kell egy ilyen szitut kezelni!

2013. dec. 6. 20:46
 1/4 anonim válasza:
0%
Lődd agyon!
2013. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy meleg. Egyszerűen őszinte. Azért te is tudod melyik srác helyes és melyik srác csúnya. Mondhatunk amit akarunk így van...
2013. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele :) kettesben :D és figyeld...
2013. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
De az édes kettes előtt betonozd be a segged!
2013. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!