Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nos a Anál szex már lejárt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos a Anál szex már lejárt lemez de szerintetek már ciki is?

Figyelt kérdés
Az anál talán a 80- as években még menő volt és extrém de mára már ez elégé elavult és sokan cikinek is tartják egy részt b+.zis igy szeretkezni más részt már ennél sokal extrémebből szeretkeznek a fiatalok.

2013. dec. 3. 19:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Hát nézd, nekem extrém az anál, nem próbálnám ki, hiába "nem olyan nagy cucc"

Egyébként felfogás kérdése, hogy kinek mi az extrém. Valaki az oráltól is írtózik. (Mondjuk én attól nem, de ismerek pár embert, aki viszont igen)

2013. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Atya uristen láttátok azt a videot.
2013. dec. 3. 21:43
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem nézem meg, de aki tudja mi a katéterezés az nem hiszi el.
2013. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Szerintem elég izgató
2013. dec. 4. 00:15
 16/32 anonim ***** válasza:

A videó nem meggyőző, fake. Egy szokatlan bőrredőzésű vaginát láttam.


Az a nő aki húgycsőbe szexelhető az bepisil:


[link]

2013. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ez nem tudhatjuk milyen fizikai jelenségek mutáciok jöhetnek létre
2013. dec. 4. 00:24
 18/32 anonim ***** válasza:

Te nem tudhatod, mert a gimit ha elvégezted. :D


Van dupla vagina is, én tudhatom.

2013. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

És igazam volt, akivel ezt megteszik bepisil:


Urethral intercourse

From Wikipedia, the free encyclopedia



Number 6 is the urethra.

Urethral intercourse or coitus per urethram refers to the penetration of the female urethra by an object such as a penis or finger. It is not to be confused with urethral sounding, the act of inserting a specialized medical tool into the urethra as a form of sexual or fetishistic activity.

The untrained insertion of foreign bodies into the urethra carries a significant risk that subsequent medical attention may be required.[1] Documented cases of urethral intercourse appear to have occurred between heterosexual couples; a survey of the global medical literature available in 1965 reported accounts of thirteen separate cases.[2] However, the stretching of the urethra required by this form of intercourse has also reportedly resulted in a complete and permanent loss of urethral sphincter control (urinary incontinence); furthermore such intercourse would present a very high risk of bladder infection to the receptive partner.[3] A case of male-on-male urethral intercourse is mentioned in Bonk: The Curious Coupling of Science and Sex by Mary Roach.[4]

2013. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Bocs de ezt leirnád magyarul mert f+ngot nem értek belőle.
2013. dec. 4. 00:39
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!