Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fiúk ez miért lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk ez miért lehet?

Figyelt kérdés
21 éves vok van az szomszédban egy 43 éves nő kb 60 kg lehet és kb 175cm rövid fekete haja van az arca elég szép kb 35 évesnek néz ki a feneke és mellei nem túl nagyok és formásak de izgató nagyon, 10 éve már szingli.van egy 18 éves lánya is ő is szép de az anya engem joban izgat és már 17 éves korom óta álmodozom róla de érdekes hogy a feneke izgat nagyon pedig kis feneke van nem olyan kerek formás mint ha 1 belső hang mondaná hogy d+gd meg a fenekét mint ha az ördög mondaná.nem tudom mit csináljakl.akarom is meg nem is hogy elhivjam 1 randira és bevaljam neki hogy vonzodom hozá.de ha nem tenném meg félek hogy sosem fog megnyugodni bennem ez a vágy még le nem csilapitom.szerintetek?

2013. nov. 26. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
anyakomplexus
2013. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább a lányába csinálj menetet :)
2013. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok a lépcsőházban akkor flörtölgess vele, csak beszéltek pár szót egymással. Mellesleg, ha 10 évig kibírta pasi nélkül akkor most nem fog egyből rád ugrani csak mert meg akarod őt dugni. Egyedül felnevelt egy gyereket szóval megvan a magához való eszen. Én inkább a lányát környékezném meg.
2013. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem volt maradandó pasija lehet ilyen kis fiatal 20éveseket eszik reggelire mint te, szóval hajrá :P
2013. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előbb magadban döntsd el, hogy akarod vagy nem. Az se biztos, hogy randizna veled. Amúgy megértelek mert hasonló cipőben járok én is. 50 éves bombázó de nem jött össze vala a randi. 23 éves lánya van, de az meg hidegen hagy.
2013. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet titokban ő meg arról álmodozik,hogy egy seprűnyelet dugjon fel a valagadba...
2013. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!