Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt párok hogy oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt párok hogy oldjátok meg a szexet úgy hogy a gyerek ne tudja meg?

Figyelt kérdés
Én 4 éves voltam elsőnek mikor felriattam hogy a szüleim szerelmeskednek.de ismerek olyan esetet hogy este egy kis lány felriadt hangokat halott a szülei szobájából átment és azt hitte hogy az apukája bántani akarja az anyukáját sírt és elkezdte lökdösni az apukáját hogy szálljon le az anyukájáról.az apukája le szállt és gyorsan be szaladt a fürdőbe.

2013. nov. 23. 17:54
 1/9 anonim válasza:
30%
en most vagyok 15 es minden ejjel hallom hogy sexelnek eleg idegesito -.-
2013. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.Előbb utóbb rájönnek a gyerekek hogy mi a helyzet és után a a szülők jönnek rá hogy felnőtt a gyerekük.
2013. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére eddig még nem ébredt föl!
2013. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A régebbi szomszédok vasárnap délután mindig ebéd után lefektetik a gyerekeket aludni. A feleségnek általában 2 óra 40 perckor szokott orgazmusa lenni. Ha ezt én tudom, akkor vajon miből gondolják,hogy a 6 éves nem tudja? Mondjuk, elég hülye szomszédok voltak.
2013. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs sex amióta nagyobbacska a gyerek. (13). de volt már, hogy megvártuk amég elmegy otthonról barátnőhöz a gyerkőc és akkor. de ez nagyon ritka. havonta 2 kb.
2013. nov. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én valahogy úgy képzelem el, hogy este van, zár az ajtón, kulcs a zárban, kulcs ráfordít. Ha nem visítozunk, meg elég masszív az ágy és nem nyikorog akkor senki nem hallja meg. A tökéletes bűntééény. :)
2013. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

én 14 évesen hallottam először a szüleimet. borzalmas volt. sosem mondtam nekik, hogy hallottam őket, de nagyon bántott. akkor még nem fogtam fel, hogy ez normális, kicsi voltam...

szóval kedves szülők, óvjátok a gyerekeket, hogy ne sérüljenek lelkileg! mivel magamból indulok ki tudom, milyen rossz érzés:(

2013. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves gyerek az hogy tud ettől lelkileg sérülni? Én 13 évesen már bulizni jártam, és tudtam, hogy mitől születik a gyerek.
2013. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szjger13 válasza:
Én 13 vagyok. És hallottam őket. Legszívesebben hánytam volna. Ez már apám új feleségével volt. Effektíve ordítottak. Legszívesebben lementem volna, bekopogtam volna és elküldtem volna mindkettőt a büdös p*csába.
2013. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!